Як купувати одяг на дітей.

Майбутні батьки зазвичай перебувають в розгубленості - яку ж одяг купувати майбутньому малюкові? Діти ростуть, розміри і фасони змінюються, але питання не зникають. Однак є кілька загальних правил вибору одягу для дітей.
Інструкція
1
Найголовніше, що потрібно знати - який розмір одягу зараз впору вашій дитині. Кращий варіант, звичайно - це взяти улюблене чадо з собою в магазин. В цьому випадку легко вирішується проблема з приміркою, до того ж, можливо дитина вибере ту річ, яка подобається не лише вам, а й йому самому.Сніміте з дитини мірки - обхват грудей, довжина ніг і рук, обхват талії і зростання. Якщо не можете визначити розмір точно, візьміть річ, яка добре сидить на вашій дитині і орієнтуйтеся на неї. Якщо хочете взяти річ на весну і осінь, то беріть із запасом. Те ж стосується і виробів з трикотажу - вони можуть досить сильно сісти після прання. Можете розпитати продавця, який розмір покладається в тому чи іншому віці. Хоча всі діти різного розміру.
2
Намагайтеся брати річ максимум на 1-2 сезони, а не на 3 роки вперед. Добре, коли можна підвернути рукава або штанини, але дуже часто виявляється що такий одяг "на виріст" не надто добре виглядає в підвернути вигляді, а через рік вже мала. Особливо це стосується зимових комбінезонів.
3
Зараз в магазинах багато синтетичного одягу, в тому числі і дитячої. Хоча по ГОСТу вона повинна складатися мінімум на 55% з бавовни. Це правило стосується всіх, від немовлят, до підлітків. Справа в тому, що синтетика сильно електризується, швидко брудниться, накопичує в собі мікроби і погано пропускає повітря. Для малюків взагалі слід вибирати 100% натуральні тканини. Незалежно від віку дитини, одяг має бути м'якою, приємною для шкіри і не утрудняти рухів.
4
Одяг для дітей рясніє розмаїттям відтінків. Це дуже здорово виглядає, піднімає настрій дорослим і дітям. Однак не захоплюйтеся занадто яскравими квітами - вони можуть зайво порушувати і нервувати дітей. Не надто корисно для психіки і улюблене шкільне поєднання - білий верх, чорний низ. Залиште його лише для урочистих випадків. На думку психологів, оптимальними для дітей вважаються бежеві і коричневі відтінки.
5
Одяг має бути практичною і зручною, навіть якщо її небагато, і комбінуватися з іншими предметами гардеробу. Крій повинен бути достатньо вільним і не утрудняти рухів. Застібки повинні бути прості в обігу - хороші блискавки, кнопки, липучки.