Як приготувати гречану локшину. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Традиційна японська гречана локшина або соба вимагає в приготуванні набагато більше праці і терпіння, ніж звичайні макаронні вироби з пшеничного борошна. Зате соба містить менше калорій і вуглеводів, володіє низьким глікемічним індексом, а смачних страв з неї виходить не менше, ніж у італійців видів знаменитої пасти.
Вам знадобиться
    • 2 склянки гречаного борошна;
    • 1/2 склянки пшеничного
    • рисової або соєвого борошна;
    • 3/4 склянки води.
Інструкція
1
Змішайте гречану і пшеничне, рисову або соєве борошно. Тесту, вимішати на 100% з гречаного борошна, не вистачить еластичності, воно буде сухим і ламким. Просійте борошно через часте сито у велику широку миску.
2
Додайте в борошно воду. Не лийте всю воду за один раз, а підливайте потроху, одночасно вимішуючи тісто пальцями однієї руки. Як тільки ви відчуєте звичну консистенцію не надто крутого тіста, перестаньте додавати воду і почніть вимішувати тісто двома руками. Вимішуйте до тих пір, поки не переконаєтеся, що ви отримали гладке еластичне тісто без жодної бульбашки повітря. Це повинно зайняти близько 10 хвилин.
3
Посипте обробну поверхню будь борошном, крім гречаної, покладіть на нього тісто і почніть розгортати його в тонкий пласт за допомогою довгої і тонкої качалки. Розкочуйте тісто до тих пір поки воно не стане тонким шаром не більше 3 міліметрів у висоту.
4
Візьміть розкатаний пласт тіста і складіть навпіл уздовж. Повторіть цю операцію ще чотири рази.
5
Використовуйте дуже гострий широкий ніж для того, щоб відрізати вузьку смужку тесту. Це буде перша порція локшини соба. Ріжте тісто поперек, поки воно не закінчиться.
6
Присипте обробну поверхню борошном ще раз і «поворушити» локшину так, щоб вона розділилася на смужки.
7
Використовуйте машинку для пасти, якщо вона у вас є. Після розкочування тіста утсановіте насадку для спагетті і «прокатайте» пласти тіста через машинку.
8
Нагрійте воду у великій каструлі і відварюйте гречану локшину в окропі не більше 1 хвилини, якщо ви збираєтеся використовувати її пізніше або цього вимагає рецепт або до готовності.
9
Відкиньте лапшу на друшляк. Свіжа гречана локшина зберігається не довго, не більше 3- 7 днів на герметичній посудині в холодному місці.
Корисна порада
У різних регіонах Японії в гречану локшину, крім борошна, додають різні інгредієнти. Це може бути зелений чай, сушені водорості або дикий ямс.