Як визначити розмір джинсів. Який у мене розмір джинс.

Джинси міцно увійшли в ужиток більшості з нас і належать до класу одягу, про яку можна сказати, що вона «і в бенкет і в світ. Джинси прекрасно підходять для повсякденного носіння, для роботи, а в елегантних, добре підібраних джинсах не соромно показатися і на вечірці. Ключове слово тут - «добре підібраних, щоб джинси сиділи на фігурі, підкреслювали її гідності і не вип'ячували недоліки, потрібно вміти правильно підібрати розмір джинс ів.
Інструкція
1
Те, як джинси сидітимуть на фігурі, визначається типом їх моделі, але в кожному разі вони повинні облягати фігуру і навіть бути злегка тіснуватими. В процесі носіння бавовна злегка розтягнеться, і цей факт необхідно враховувати при покупці. А якщо до складу тканини входить еластан, то джинси більшого розміру, ніж потрібно, будуть некрасиво збиратися в складки, тому так важливо знати, який же саме розмір вам потрібен, і з яких параметрів потрібно виходити при покупці цієї незамінної частини гардероба.
2
Батьківщиною джинсів вважається Америка, тому не дивно, що розміри їх складаються з дюймів. Дюйм - це лінійна міра довжини, рівна 2,5 см. На етикетці джинсів в більшості випадків ви знайдете два параметра - W (ширина талії) і L (довжина брюк по внутрішній стороні). Для визначення свого розміру вам потрібно буде узяти портновский сантиметр і виміряти у себе талію і довжину вашої ноги по тому місцю, по якому буде проходити передбачуваний внутрішній шов. Здавалося б, все простіше простого, але не завжди дві пари джинс, що мають одні і ті ж розміри WL будуть розмірно відповідати один одному. Причини для цього можуть бути самими різними, зокрема якість джинсової тканини. Імениті фірми, що дорожать своєю репутацією, використовують для пошиття високоякісну тканину, вже пройшла спеціальну обробку, яка сприяє усадки. Такі джинси можна брати сміливо і на розмір менше, вони тільки краще будуть облягати фігуру. Взагалі існує думка, що при першій примірці джинси повинні сходитися при застібанні з невеликим зусиллям.
3
Іноді розмір на джинсах може виглядати як 44/170. Не потрібно лякатися, це не брюки для Гуллівера, просто розмір дан за іншою шкалою, більш зрозумілою російському споживачеві. 44 буде при цьому означати стандартний російський розмір одягу, а 170 ріст майбутнього володаря джинсів. Але буває і так, що першою цифрою стоятиме позначення саме в дюймах. Щоб не переводити кожен раз дюйми в сантиметри і навпаки, ви можете просто запам'ятати одну нескладну формулу: ваш розмір мінус 16 одно розмір джинсів в дюймах. Тобто, якщо у вас 44 розмір, то в дюймовому еквіваленті він відповідатиме 28.
4
Але в яких би одиницях не була проведена розмірна маркування, без примірки при покупці вам не обійтися ні в якому разі. Навіть якщо в теорії джинси володіють саме тим розміром, який вам потрібен, вони можуть бути широкі в стегнах або вузькі в халявах, стовбурчитися ззаду або збиратися в складки спереду. Розмір джинсів може служити лише орієнтиром. Але якщо ви зуміли вже одного разу підібрати правильний розмір джинсів однієї конкретної марки, то шанси на те, що інші джинси від цього виробника теж підійдуть не так вже й малі. Такі джинси можна купувати, що називається не дивлячись. Однак якщо можливість примірки є, то нехтувати нею все ж не варто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SQ_853FOkHE