Що таке йога.

Сьогодні заняття йогою стали дуже поширеним і популярним заняттям. Але мало хто знає, що несе в собі поняття «йога». У сучасних дисциплінах є елементи, схожі з традиційними, але розстановка акцентів в них часто різниться.
Інструкція
1
Йога - це вчення, що включає в себе сукупність психічних і фізичних вправ, які спрямовані на роботу очищення душі і тіла. Це добровільна зв'язок, коли людина вступає у відносини з самим собою, працюючи над своїм тілом, свідомістю і диханням. Це також один із духовних шляхів звільнення від прихильності до мирської суєти нашого світу, плотського життя і возз'єднання з Єдиним. Початковою метою йоги є вдосконалення свого тіла. Асана - нерухома поза, перебуваючи в якій, людина досягає відчуженості, незалежності від власного тіла, але ця відчуженість заснована на душевної врівноваженості і стійкості.
2
Виконуючи асани, людина знаходить фізичне, психічне і душевне здоров'я і силу. Він прагнути навчитися керувати емоціями, контролювати думки, а також людина вчиться самовладанню і вміння тримати себе в рівновазі. Це необхідно для подолання життєвих труднощів, призводить до спокою і задоволеністю долею, що може поліпшити і підвищити якість життя. І після контролю розуму людина переходить до роботи над свідомістю. Він намагається досягти стану спокою, відчути себе цілісним разом з природою.
3
У сучасних фітнес-клубах пропонують на вибір різні види йоги на будь-який смак. Хатха-йога. Більшість сучасних видів йоги є одним з різновидів хатха-йоги. Тут все пози, асани спрямовані на розслаблення, людина вчиться керувати диханням і медитації. Під час медитації прийнято вимовляти слова мантри (молитви). Мета хатха-йоги досягти загального душевного спокою та рівноваги між духом, тілом і навколишнім міром.Аштанга-йога - динамічний, швидкий варіант йоги, що нагадує вправи з аеробіки. Серія поз йоги повторюється завжди в одному і тому ж порядку і в певному ритмі дихання. Цей вид йоги передбачає наявність хорошої фізичної підготовки. Йогалатес - являє собою сукупність елементів медитації, асан, які розвивають гнучкість, розтяжок пілатес з системою силових вправ. Заняття цим видом йоги підходить для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і сприяє приведенню тіла в хороший м'язовий тонус.