Як зустріти Новий рік в Африці.

Африканські новорічні ритуали зберігають свою початкову нерозривний зв'язок з живою природою і тісно переплетені зі справжньою дійсністю і сучасними проблемами. Саме тут святкування Нового року усвідомлюється дуже яскраво і не є умовно прийнятої датою.
Інструкція
1
Плануючи свою новорічну поїздку на цей загадковий континент, уявіть собі, що ви зважилися зустріти це чарівне свято на його географічної батьківщині. Новий рік почали відзначати в Давньому Єгипті. Там же був створений і календар, в якому була присутня нерозривний зв'язок між розливом Нілу і початком року. Наприкінці вересня річка насичувала родючим мулом прилеглі рівнини і забезпечувала життя населенню.
2
Відсвяткуйте Новий рік у відповідності з традиціями місцевих культур. Показово, що навіть в Африці на Новий Рік наряджають дерево. Тут воно символізує Древо Життя, а нехитрі прикраси являють собою не що інше, як плоди, які сподівається зібрати людина в наступаючому році. Найчастіше африканці наряджають пальми. В Уганді новорічним деревом прийнято вважати деревовидний ялівець.
3
Зустрічайте Новий рік в Кенії і Танзанії, правда для цього вам доведеться перебувати в море. Втім, в розпал африканського літа без постійних обмивань просто не обійтися. Велика кількість екскурсій, різноманітних розважальних заходів та подорожей виправдають всі ваші очікування.
4
У Судані привітайте один одного з Новим роком і побажайте удачі в пошуках зеленого горіха - символу зародження нового життя, зростання і процвітання. На переконання місцевих жителів, він приносить щастя. А щоб воно знайшло всіх, горіхи розкидають по вулицях.
5
Відвідайте Туніс - прекрасне місце для зустрічі Нового року. Якщо поїхати туди на останньому тижні грудня, то можна стати свідком видовищного традиційного Фестивалю Сахари. Цей барвисте свято збирає до 50 тис. Глядачів і приурочений до збору врожаю фініків. Кочівники гордо виступають на верблюдах і конях, танцюють, жонглюють рушницями, відтворюючи стародавні звичаї Тунісу. Всі ці заходи, що відбуваються в Дузе - невеликому оазисі, абсолютно безкоштовні і цікаві.