Як зустріти Новий рік на дачі.

Новий рік можна відзначати не тільки в кафе, ресторані чи вдома. Дача стане відмінним місцем для зустрічі свята, що наближається. Дерев'яний будинок, піч, засніжена вулиця - все це створить передноворічний настрій і дозволить вам провести незабутній відпочинок.
Вам знадобиться
  • Їжа, прикраси, свічки, дволітрова пляшка
Інструкція
1
Продумайте список продуктів, які необхідно закупити. Він може відрізнятися від звичайного набору їжі, щорічно купується вами на новорічні свята. По-перше, на дачі може не бути духовки, мультиварки та інших приладів, якими ви користуєтеся вдома. По-друге, продукти повинні вміститися в машину. Якщо ж ви подорожуєте своїм ходом, то їх кількість повинна бути таким, щоб ви змогли їх відвезти.
2
Не забудьте захопити з собою всі необхідні речі, починаючи з відсутніх вилок і тарілок і закінчуючи теплими ковдрами. Візьміть побільше сірників і запальничок: вони знадобляться для свічок і бенгальських вогнів. Пам'ятайте, що якщо в місті ви можете збігати за чимось до сусідів, то на дачі такої можливості у вас, швидше за все, не буде.
3
Прикрасьте ділянку. Це може здатися зайвим, однак, враховуючи, що Новий рік ви будете відзначати поблизу з природою, то і про неї треба подбати. Одним з варіантів прикраси можуть стати палаючі в снігу свічки.
4
Візьміть дволітрову пляшку і зробіть в снігу заглиблення у 20-30 см. Чим більше їх буде, тим красивіше буде виглядати ділянку. Помістіть в кожне з поглиблень за звичайною свічці. Запаліть їх увечері. Створиться враження, що сніг підсвічується зсередини.
5
Нарядите ялинку. Якщо ваша дача знаходиться неподалік від лісу або на ділянці є їли, то не забудьте прикрасити і їх. Ошатна красуня, з покритими снігом гілками порадує і дітей, і дорослих. До того ж навколо неї можна буде водити хоровод. Це, здавалося б, дитяче заняття доставляє масу приємних вражень.
6
затопило баню, якщо є така можливість. Запах дерева, парилка, і крижаний передноворічний сніг відмінно розслаблять, додадуть сил і зарядять вас енергією на всю ніч.
7
Зустрічайте Новий рік під бій курантів за накритим столом з келихом шампанського в руках, а потім виходьте на вулицю і продовжуйте веселитися.