Як робити новорічні сніжинки.

Самим простими і самими затребуваними прикрасами на Новий рік є сніжинки, які вирізаються з паперу. Якщо проявити фантазію, можна сконструювати їх з кольорових кабошонов або просто зв'язати, використовуючи візерунки для серветок або скатертин.
Вам знадобиться
  • - фольга або паперові серветки;
  • - ножиці;
  • - нитки, намистинки різного кольору, маленькі гудзички або блискучі скельця.
Інструкція
1
Сніжинки - ажурні і легені створення, тому робити їх краще, використовуючи фольгу або паперові серветки. Підійде і цигарковий папір або поліетиленова обгортка. Вирізати новорічні прикраси треба тонкими манікюрними ножицями з гострими лезами.
2
Візьміть який-небудь предмет з круглим або квадратним дном, це може бути вазочка або стакан. Поставте його на папір і обведіть олівцем. Ножицями виріжте кружечки і квадратики. Вони служитимуть заготовками для сніжинок.
3
Гуртки та квадрати складіть по діагоналі один раз, вийде трикутник. Складіть його вдвічі ще раз і знову повторіть таку ж дію. У вас вийде рівнобедрений трикутник. За допомогою ножиць вирізайте по підставі трикутника маленькі трикутники, квадратики або прямокутники. Розгорнувши заготовку, ви отримаєте ажурну сніжинку. Її можна розфарбувати кольоровими олівцями або фломастерами.
4
Щоб виготовити в'язані сніжинки, придбайте нитки, типу ірис і гачок, відповідний товщині ниток. Вибрати візерунок для в'язання сніжинки можна в журналі з в'язання гачком. Нитка не обривати, в кінці роботи зв'яжіть петельку, щоб було зручно вішати сніжинку на ялинку. Виперіть заготовку в гарячій воді. Щоб її накрахмалить, покладіть в теплу воду зварений заздалегідь крохмаль і потримайте хвилин 15. Не шкодуйте крохмалю, сніжинка повинна стати щільною, ніби її вирізали з картону.
5
Сильно накрохмалені сніжинки розкладіть на рівну поверхню. Форма сніжинок повинна бути красивою, якщо що-небудь не подобається, краще намочити пов'язану заготовку ще раз і знову викласти.
6
Після того, як сніжинки висохнуть, необхідно пропрасувати їх через вологу марлю або тканину гарячою праскою.
7
Щоб сніжинки виглядали оригінально, візьміть намистинки різного кольору, маленькі гудзички або блискучі скельця. Наклейте їх на сніжинки. Можна також пофарбувати прикрашені сніжинки в срібний або золотий колір за допомогою балончика. Фарбу накладайте спочатку на одну сторону, дайте їй висохнути, а потім фарбуйте іншу сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WwNaf8n4oiw