Як встановити телефонну книгу.

Резервне копіювання контактних даних на комп'ютер необхідно на випадок крадіжки, втрати чи псування телефону. Одного разу встановивши її, потрібно всього лише систематично оновлювати її - в цьому випадку всі ваші контактні дані будуть у безпеці.
Інструкція
1
Для копіювання телефонної книги на комп'ютер необхідно синхронізувати телефон з ПК. Ви можете зробити це за допомогою bluetooth-з'єднання, за допомогою інфрачервоного порту, а також за допомогою дата-кабелю. Розглянемо синхронізацію на прикладі останнього варіанту.
2
Всі необхідні компоненти, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, ви можете знайти в комплектації телефону. В іншому випадку, якщо дані складові відсутні, вам знадобиться купити їх окремо. Дата-кабель ви зможете знайти в магазині стільникового зв'язку, простеживши за тим, щоб він був сумісний саме з вашою моделлю телефону.
3
Скачайте драйвера на офіційному сайті виробника вашого телефону. Для цього перейдіть на його головну сторінку, після чого скористайтеся картою сайту щоб знайти розділ сайту з завантаженнями. Встановіть програмне забезпечення, після чого підключіть дата-кабель. Перед підключенням переконайтеся, що батарея заряджена більш ніж на половину. Необхідно здійснювати дані дії саме в цій послідовності, інакше драйвера можуть бути встановлені некоректно.
4
Підключіть телефон до комп'ютера і дочекайтеся установки драйверів для нового пристрою. Підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" апарат. Через програму зайдіть в розділ меню телефону, в якому знаходяться контактні дані абонентів. Скопіюйте всі дані, після чого використовуйте кнопку "Зберегти у файл" або "Копіювати" для збереження їх на жорсткому диску.
5
не вимикайте телефон від комп'ютера до завершення процесу копіювання. Від'єднуйте телефон тільки після появи повідомлення про завершення операції. Для додавання нових записів в телефонну книгу досить знову скопіювати контакти на комп'ютер, перезаписавши або оновивши існуючий файл.