Як вивести плями на замші. вивести пляму з нубуку.

Замша - матеріал дуже ніжний, а тому одяг з неї вимагає до себе делікатного поводження. Виводити плями можна безліччю способів, але багато з них можуть нашкодити матеріалу, особливо такому примхливому, як замша.
Інструкція
1
Пляма від клею на замшевого взуття або предметі одягу можна, якщо воно свіже, видалити ганчіркою, просоченою бензином. Якщо ж пляма встигло висохнути, можна спробувати вивести його розріджувачем або засобом для зняття фарби.
2
Ацетон або рідина для зняття лаку видаляють плями менш ефективно, але набагато більш делікатно. Перед обробкою замші бензином або ацетоном, перевірте спочатку на невеликому малопомітній ділянці.
3
Купіть в аптеці 5% розчин аміаку і використовуйте його. Після будь-яких лужних засобів рекомендується обробити замшу спеціальної Жирівка, яка продається в будь-якому пристойному магазині, де продається замшеве взуття і одяг. Жирівка призначається спеціально нубуку та замші. Її використання може продовжити термін служби виробу і відновлює властивості замші. Відразу після просочення потрібно підняти ворс за допомогою спеціальної щітки або гумки.
4
Можете використовувати очищувач для замші у вигляді шампуню або спеціального мила у взуттєвому магазині, а також каучукову щітку для підняття ворсу. Носіть з собою в кишені захисний спрей для замші та обробляйте взуття частіше, щоб не приставали волога і бруд.