Як вибрати кухонний стіл.

Купівля кухонного столу - це дуже важливий момент в процесі створення вашої кухні. Адже за цим столом збиратимуться ваші друзі, родина та близькі. Він повинен бути зручним, надійним і красивим.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно звернути увагу на розмір столу. Якщо ви живете один, то вам вистачить і невеликого столика, коли ж мова йде про цілу родині, мініатюрний столик виключається.
2
Столи бувають різної форми: круглої, квадратної або прямокутної. Найбільш класичної вважається прямокутна форма, так як вона забезпечує великий розмір столу і може припускати розташування столу біля стінки. Квадратна форма менш зручна, так як такі столи зазвичай є невеликими, і дотягнутися до середини столу дуже скрутно. У круглих столів є один дуже важливий плюс. Історично кругла форма столу передбачала рівність сиділи за ним людей, крім того, ця форма забезпечує легке спілкування людей: всім один одного видно.
3
Не варто забувати і про те, що сучасні магазини пропонують величезну кількість столів-трансформерів. Такий елемент меблів дуже зручний, оскільки у міру необхідності він може бути компактним або дуже містким. Правда, при покупці таких столів, варто звернути увагу на їх якість, тому що вони часто ламаються. Обов'язково попросіть продавця зібрати і розібрати стіл у вас на очах.
4
Крім того, стіл повинен ідеально поєднуватися із загальним інтер'єром вашої кухні, тобто бути в потрібній колірній гамі і підходити за розміром. Іншими словами занадто великий стіл на маленькій кухні це не тільки не красиво, але і дуже не зручно.
5
Сучасні магазини часто пропонують замовити меблі по каталогу. І ось ви дивитеся красивий журнал і знаходите стіл своєї мрії. Не варто поспішати робити покупку! За кухонним столом дуже важливо посидіти, це особливо стосується високих людей, дуже часто зображує висота не збігається з реальною, що, безсумнівно, призводить до проблем.
6
Також при виборі столу необхідно звернути увагу на матеріал стільниці. Найбільш якісними матеріалами вважаються: камінь, мармур, натуральне дерево, ламінат або ДСП.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iEnEyJkQicY