Як позбутися слідів вітрянки.

Дитяча хвороба вітрянка дуже часто не щадить і дорослих людей. Але якщо діти переносять її, загалом, досить легко, то більш старшим за віком доводиться складніше, тим більше що ця інфекція може завдати відчутної шкоди зовнішності. Якщо утворюються рубці, позбутися їх часом дуже важко, хоча й можливо. Для цього існують різні способи.
Вам знадобиться
  • - рослинне масло;
  • - масла розмарину, календули, лаванди, герані, мірри, м'яти, гвоздики.
Інструкція
1
Намагайтеся застосовувати для цього мазі або креми, які містять тільки натуральні інгредієнти. Наприклад, обліпиху або муміє. Якщо вони будуть містити антибіотики або сильні хімічні компоненти, ви можете принести шкірі і організму в цілому більше шкоди, т.к. вони загрожують втратою імунітету, алергією або іншими шкірними захворюваннями.
2
Для поліпшення стану шкіри обличчя скористайтеся кремом з колагеном.
3
Після вітрянки постарайтеся захищати свою шкіру від сонця (закривайте особа від нього або наносите сонцезахисний крем) і не користуйтеся послугами солярію.
4
Доповніть свій харчовий раціон продуктами з високим вмістом вітамінів А і Е, які позитивно впливають на стан шкіри.
5
Слідів вітрянки не буде видно, якщо ви будете використовувати хороший тональний крем і коректор.
6
Від плям і рубців спробуйте позбутися за допомогою деяких народних засобів. Наприклад, можете використовувати таку суміш: візьміть чайну ложку рослинної олії, пару крапель масла розмарину і по краплі ефірних масел м'яти, гвоздики і лаванди; втирайте її в постраждалі ділянки шкіри кілька разів на день.
7
Змащуйте пошкоджену шкіру і старі шрами сумішшю таких ароматичних масел: столова ложка мигдального, чайна - масла календули, по дві краплі лавандового і гераниевого масел, крапля мірри і капсула з вітаміном Е. Змащуйте проблемні місця двічі на день протягом місяця .
8
Поверхневі рубці успішно забираються за допомогою дарсонвалізації. У цій процедурі використовуються високочастотні імпульсні струми малої сили. При цьому посилюється кровообіг, клітинне харчування, і ущільнення поступово розсмоктуються.
9
Якщо оспинки невеликі, їх можна спробувати прибрати за допомогою хімічного пілінгу на основі фруктових кислот, а також за допомогою мікродермабразії.
10
Для позбавлення від рубців зробіть в косметичному салоні ін'єкції на основі гелю з вмістом гіалуронової кислоти. Але, на жаль, цим досягається лише тимчасовий ефект, оскільки з часом препарат розсмоктується.
11
Позбутися від серйозних шрамів вам допоможуть в косметологічної клініці за допомогою лазерної шліфовки шкіри обличчя.
Корисна порада
Природно, все залежить від стану вашої шкіри. Якщо проблема виглядає серйозно, то вживати заходів, безумовно, необхідно. Але, можливо, вам і не знадобляться радикальні способи позбавлення від слідів цієї інфекції. Не поспішайте вдаватися до допомоги косметологічних клінік. Більшість людей, які перехворіли на вітрянку, через рік або два вже й не пам'ятають, де були ці сліди.
Таке невинне, на перший погляд, захворювання, як вітрянка, здатне здорово ускладнити людині життя. Справа в тому, що нерідко вітрянка залишає після себе рубці на шкірі - невеликі, білястого кольору, абсолютно безболісні, але від цього не менш неприємні.
Інструкція
1
Як правило, вітрянкою людина хворіє в дошкільному чи молодшому шкільному віці. В цей час ще не занадто замислюєшся про майбутнє. Свербить - треба чухати. Хіба мало, що там кажуть батьки і доктора про якісь шрамах і рубцях. Це вже потім, через багато років, розглядаючи себе в дзеркалі і пригадуючи походження кожної подряпинки, раптом виявляєш і ці, ветряночного, сліди. Від них треба терміново позбутися. Вони дратують і заважають спокійно жити.
2
Що потрібно робити: Практично в будь-якому центрі пластичної хірургії ви можете позбутися від дратівливих вас рубців за допомогою введеного під шкіру колагену, що сприяє розгладженню і відновленню пегментаціі шкіри. Крім того, ті ж центри запропонують вам лікування фотовоздействіем. Задоволення не з дешевих. Крім того, можуть бути побічні реакції. Наприклад, сухість шкіри на зазнали впливу ділянках, підвищення температури тіла, висип, іноді переростає в травматичну екзему.
3
Лікування аскорбінової кислотою. Краще застосовувати її зовнішньо, тобто втирати крем, що містить вітамін C в постраждалі ділянки шкіри. Ефект зростає, якщо приймати аскорбінку ще й внутрь.Способ вважається цілком дієвим. Але, треба врахувати, що вітаміну C потрібно приймати дуже багато, дози, в декілька раз перевищують добовий максимум. Людський організм дуже швидко переробляє цей вітамін. Ось і доводиться для настання лікувального ефекту збільшувати дозу. І тут особливо обережними потрібно бути тим, хто страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту, оскільки аскорбінова кислота у великих кількостях здатна навіть викликати до життя вже зарубцювалися виразку.
Корисна порада
Вибір кошти - це особиста справа кожної людини. Однак, знати і пам'ятати про можливі наслідки потрібно обов'язково, хоча б для того, щоб зробити для себе вибір: ризикнути заради краси або відмовитися від ризику, злякавшись за власне здоров'я.