Як змусити себе забиратися в будинку.

Прибирання будинку - одне з найбільш нелюбимих занять домогосподарок. Миття підлоги і посуду, змахування пилу, прання - все це є невід'ємною частиною нашої дійсності
Інструкція
1
Часто причиною небажання прибирання в будинку є величезна кількість всіляких справ. Як тільки ви починаєте перебирати в голові нескінченні завдання, у вас опускаються руки. Але, невже все так страшно? Спробуйте написати на листку паперу список ваших справ, систематизуйте його: визначте, що необхідно зробити терміново, а що може почекати. Приступите до справи під номером один, і за кожне виконане завдання ставте плюсик на своєму листку. Так ви будете бачити обсяг виконаної вами роботи, що, безсумнівно, приємно.
2
Виховуйте себе. Спробуйте піти методом батога і пряника. За кожне виконане справу виконуйте своє маленьке бажання: протерли пил - попийте чаю з шоколадом, випрали білизну - розслабтеся в теплій ванні. Якщо ж навпаки ви ухилятися від домашніх справ, позбавите себе недільної прогулянки
3
Набагато приємніше займатися прибиранням будинку під звуки улюбленої музики. Скачайте з інтернету альбом вашого улюбленого виконавця і, включивши музичний центр на повну гучність, приступайте до роботи.
4
Звичайно, веселіше забиратися не одному, тому вдамося до допомоги друзів і близьких, і, якщо вони відгукнуться на ваше прохання, зі справами ви впораєтеся в два рази швидше.
5
Прибирання будинку передбачає якусь фізичне навантаження, вчені довели, що, якщо чергувати розумову і фізичну працю, то людина буде втомлюватися значно менше. Тому буде краще, якщо ви сумістите домашні справи, наприклад, з підготовкою уроків або звіту по роботі.
6
Іноді, для того щоб підняти себе з дивана і забратися, необхідний стимул. Влаштуйте звану вечерю, або невелику вечірку. Вам адже хочеться, щоб ваш будинок постав у всій красі перед друзями? Тоді за роботу!
7
Також, необхідно створити всі сприятливі умови для прибирання. Купуйте все, що вам необхідно: красиві губочки, миючі та чистячі засоби з приємним ароматом, зручну швабру. Так ви зможете максимально полегшити процес прибирання
Більшість людей люблять жити в чистоті і порядку, але при цьому їм складно змушувати себе забиратися в будинку . Воно й зрозуміло, адже прибирання - це трудомісткий процес, що вимагає і сил, і часу, і правильного настрою. Як же навчитися мотивувати себе на це не настільки приємне, але вкрай необхідне дійство?
Інструкція
1
Ніщо так не мотивує на регулярне наведення ідеального порядку, як поява в будинку маленької дитини або волохатого чотириногого істоти. Заведіть собі домашнього улюбленця або час від часу забирайте у своє житло вихованців у своїх друзів або родичів на час їх відпустки чи хвороби. Те ж стосується і дітей. Якщо у вас немає власного малюка, не відмовляйтеся іноді посидіти з племінниками і племінницями, двоюрідними братами і сестрами, хрещениками та дітьми своїх знайомих. У всіх випадках вам доведеться виробляти ретельну генеральне прибирання, але це буде даватися легко.
2
Запрошуйте частіше в гості рідних, близьких чи сусідів. Напевно вам не захочеться уславитися на всю округу неохайним ледарем, що живуть в повному хаосі, тому ви станете підтримувати порядок і чистоту в своїй квартирі або будинку . А, можливо, удосконалите дизайн та інтер'єр, прикупивши деякі корисні і красиві штучки для забезпечення потреби в затишку і комфорті.
3
Убиратися поодинці, поки інші члени сім'ї відпочивають і прохолоджуються, морально важко. Тому зведіть в ранг сімейної традиції спільне наведення порядку. Вам не тільки буде веселіше і цікавіше розбирати завали і вичищати сміття, а й час, що витрачається на прибирання, істотно скоротиться за рахунок справедливого розподілу праці.
4
Регулярність - основа правильної і швидкого прибирання. Привчіть себе складати речі на свої місця, своєчасно прати брудний одяг, не накопичувати посуд у раковині. Раз на тиждень обов'язково витирайте пил і пилососьте. Тоді ви не зав'язнемо в грязі, і вам не доведеться витрачати багато часу на чергове наведення порядку.
5
Частіше нагадуйте собі, що чистота - це запорука здоров'я. Полюбіть якісне прибирання за те, що цей захід не дозволить вам захворіти, втрачати час і гроші. Дбайте також про міцний імунітет і хорошому настрої своїх ближніх. Це, мабуть, головна мотивація, яку варто взяти на озброєння.
Корисна порада
Найголовніше у прибиранні - це почати її. Потім вам вже буде складно зупинитися, і ви віддасте перевагу довести процес до переможного кінця.