Як відсвяткувати золоте весілля. Сценарій золотого весілля.

Золоте весілля - це п'ятдесятилітня річниця спільного життя двох люблячих один одного людей. На життєвому шляху зустрічається не тільки радість і веселощі, але й горе, розчарування. Тільки справжня любов здатна витримати всі випробування і перешкоди, подолати всі негаразди і труднощі. Протягом довгих років люблячі серця йдуть до єдиної мети, міцно взявши один одного за руки. Золоте весілля - це найкращий доказ того, що справжня любов існує на землі.
Інструкція
1
Дуже важливо добре підготуватися до проведення золотого весілля, тоді сюрприз буде приємний не тільки самим ювілярам, але і всій родині.
2
Необхідно заздалегідь визначитися з місцем проведення свята. Даний ювілей найкраще провести в ресторані. Це істотно спростить вам задачу і позбавить від зайвих клопотів.
3
Всі турботи, пов'язані з проведенням свята розподіліть між дітьми та онуками ювілярів.
4
Складіть список гостей, підготуйте запрошення і розішліть їх. Зробіть це за два-три тижні до свята. Будьте готові до того, що з тих чи інших причин деякі з гостей не зможуть прийти на ювілей. Ще раз уточніть кількість запрошених людей, перш ніж замовляти банкет в ресторані.
5
Нічого не випускайте з уваги, в підготовці свята важлива кожна дрібниця. Заздалегідь обговоріть з кухарем меню і послідовність подачі страв на святковий стіл. На столі має бути безліч делікатесів, фруктів і солодощів. Подбайте про хороше вини.
6
Прикрасьте приміщення живими квітами, повітряними кулями, мішурою, плакатами з фотографіями винуватців торжества і яскравими святковими полотнами. Основні кольори свята: золотий і червоний. У цих тонах витримаєте і всі інші предмети, наприклад штори, скатертина і серветки для столу.
7
Сценарій золотого весілля обов'язково повинен бути цікавим. Включіть в нього безліч розваг як для ювілярів, так і для всієї родини. Підберіть музичний супровід свята, підготуйте ігри та різноманітні конкурси. Потурбуйтеся про те, щоб усім гостям на святі було весело. Це дійсно важливий і радісне свято, який збирає на торжестві всю сім'ю.
8
П'ятдесятирічний ювілей слід відзначати в колі родичів, які в свою чергу дарують подружжю золоті вироби, прикраси або просто речі з позолотою. Подарунки із золота обов'язково повинні піднести діти. Цим самим вони проявляють свою любов до батьків.
Корисна порада
Гарна традиція свята - обсипати ювілярів золотими блискітками, конфеті та монетками.