Як кріпити затиск для краватки. Як крепітса ланцюжок на затиску для краватки.

Зажим або шпильку для краватки сьогодні носять нечасто. Однак ця деталь чоловічого костюма може стати штрихом, що виділяють вас з ряду безликих клерків. Якісний затиск допоможе зафіксувати краватку на призначеному місці. Головне - навчитися вибирати і носити його правильно.
Інструкція
1
Вибираючи заколку для краватки, зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на якість. Щоб затиск добре тримав тканину, він повинен бути забезпечений зубчиками. Непогано, якщо до нього прикріплена ланцюжок із спеціальним вушком, яке вдягається на гудзик сорочки для додаткової фіксації. Не купуйте занадто масивні шпильки - вони не тільки вульгарно виглядають, але і деформують тканину. Кращий вибір для повсякденного костюма - плоский, тонкий і досить довгий затискач.
2
Основне призначення шпильки - зафіксувати краватку на призначеному йому місці. Особливо це актуально для чоловіків із зайвою вагою - на об'ємному животі краватку буде постійно з'їжджати в сторону. Якісний затиск вирішить цю проблему без праці.
3
Якщо ви не хочете привертати увагу до хай скромному, але все ж прикрасі, закріпіть його між третьою і четвертою гудзиками сорочки. Заколоти таким чином шпилька буде прихована під лацканами застебнутого піджака, та й при розстебнутому піджаку не впадатиме в очі. Якщо до затиску прикріплена ланцюжок, надіньте її вушко на третю гудзик сорочки. Обережність не завадить - при активних рухах ланцюжок не дозволить затискачу сповзти.
4
У вас гарна шпилька, що поєднується з запонками, і ви не мають наміру приховувати її від поглядів оточуючих? Тоді приколіть свою шпильку вище - між другою і третьою гудзиками сорочки. Правда, тоді вам доведеться подбати про те, щоб шпилька поєднувалася за кольором з краваткою. До моделей теплих тонів вибирайте затискачі з червоного або жовтого золота, для краваток синьо-сірої гами підійде булавки з білого золота і платини. Обережніше з виробами зі срібла - на світлих тканинах вони можуть залишати темні сліди, до того ж їх легко подряпати.
5
Відмінний спосіб підкреслити свою лояльність компанії - надіти затиск для краватки з її логотипом. Такий аксесуар можна прикріпити ще вище, близько другої гудзики сорочки. Не забудьте перевірити положення логотипу - шпилька, пришпилена вгору ногами, зіпсує все враження.
Зверніть увагу
Магазин подарунків "Будинок Подарунку" пропонує в великому асортименті заколки для краватки, запонки з доставкою. Заколки для краватки, запонки.
Корисна порада
Стильні аксесуари для чоловіків - золоті затиски і шпильки для краваток. І якщо у жінок такі аксесуари помітніші, тобто виставлені напоказ, то чоловікам краще підкріплювати свій образ ледь помітними речами: запонки на манжетах, кільце або перстень, золотий годинник і звичайно ж затиск для краватки.