Як знайти почуття гумору.

Почуття гумору є досить вагомим елементом успіху, наприклад, під час бесіди. Позитивно позначається воно і на здатності людини до самоактуалізації. І хоча у спадок, на жаль, ця навичка не передається, проте розвинути його в собі можливо.
Інструкція
1
Щоб оволодіти почуттям гумору, насамперед, вам необхідно навчитися жартувати над самим собою і знаходити навіть у найбільш негативних ситуаціях щось, з чого можна з оптимізмом посміятися. Тому постарайтеся перестати ставитися до самого себе занадто серйозно. Крім того, частіше даруєте оточуючим вам людям свою усмішку і смійтеся.
2
Не бійтеся ситуацій, коли ви будете виглядати смішно. Згадуйте казусні ситуації з вашого життя і постарайтеся подивитися на те, як це виглядало з боку, а при нагоді посмійтеся над цими моментами зі своїми домочадцями, друзями або колегами. Як правило, така самоіронія не тільки добре сприймається оточуючими, але і допомагає знайти упевненість у власних силах і не здаватися при цьому людиною з надто завищеною самооцінкою.
3
Намагайтеся жартувати якомога частіше і не бійтеся, що ваша жарт буде не зовсім вдалою, оскільки, перш за все, вам необхідно в цьому практикуватися. Якщо ж ви просто будете розмірковувати над тим, вийде у вас пожартувати чи ні, швидше за все, від хвилювання вас чекає невдача.
4
Не упускайте з уваги, що для гумористичної оцінки чого-небудь, вам необхідно розвивати в собі дотепність, ерудицію та акторську майстерність. Надзвичайно важливий також словниковий запас, розширити який ви можете, якщо будете якомога більше читати. Розвивайте також уміння говорити спонтанно. Для цього щодня хоча б по кілька хвилин намагайтеся безперервно говорити все те, що спадає вам на думку. Так як спочатку це може здатися занадто складно, можете спробувати вийти на прогулянку, наприклад, в парк і якомога докладніше описувати все, що ви бачите навколо себе, наприклад, протягом двох хвилин.
5
Вчіться думати асоціативно, оскільки це пряма дорога до дотепності. Починати розвивати в собі цю навичку можете з того, що виберіть будь невоодушевленний предмет і постарайтеся виходячи з його форми, розміру, кольору та інших зовнішніх характеристик в короткі терміни придумати якомога більше асоціацій до нього. Коли ви навчитеся досить швидко придумувати порівняння до будь-якої речі, можете починати свої асоціативні досліди з описом людей.