Як бути стильним чоловікові.

Стильний чоловік виглядає гідно і швидше досягає успіхів в кар'єрі і визнання у жінок. Однак що ж таке - бути стильним? Це зовсім не означає, що потрібно купувати найдорожчі речі. Просто треба, щоб предмети одягу поєднувалася один з одним і зі своїм господарем.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що ремінь повинен поєднуватися за кольором або тону з взуттям. А краватка просто зобов'язаний підходити до сорочки. Якщо сумніваєтеся - виберіть білу сорочку і чорний галстук. Цей союз ніколи не вийде з моди. Також гарний чорний галстук до блакитний рубашке.Манжети сорочки повинні виглядати з рукавів піджака на 1,5-2 см. А кінчик краватки повинен доходити до пряжки ременя, але не спускатися нижче ее.Откажітесь від безформних черевик. Квадратні носи вже давно вийшли з моди. Безпрограшний варіант - черевики класичних моделей. І зверніть увагу на свій піджак. Двобортним він має бути, тільки якщо ви високий і худий. Адже двобортні піджаки повнять.
2
Не носіть одяг з кричущими принтами. Вона не додасть вам стилю. Підбирайте хорошу білизну, це важливий елемент стіля.Виберіте декілька відповідних вам одеколонів. Хороший аромат - ще одна ознака стильного чоловіка. Тільки не перестарайтеся, запах не повинен бути нав'язливим. Влітку підійдуть більш легкі аромати, взимку можна вибрати щось поважче.
3
Обов'язково обзаведіться парочкою темно-синіх класичних джинсів. Вони завжди виглядають стильно. До джинсів необхідна легка сорочка-поло і мокасини або полегшені туфлі. Вони довершать річний образ елегантного мужчіни.Стільний чоловік повинен мати парочку костюмів. Можна вибрати класичні, сірого, чорного або синього кольору. Прекрасно, якщо костюми будуть з вовни - їх можна носити цілий рік. Адже взимку шерсть гріє, а влітку дихає. Тільки не треба вибирати тканину з ворсом - це виключно зимовий варіант.
Зверніть увагу
Якщо при ходьбі видно шкарпетки, це означає, що вам короткі брюки.