Як відкрити капот Volvo.

Неприємна ситуація, коли капот закритий і його не можна відкрити, наздоганяє рано чи пізно кожного автомобіліста. Власники автомобіля Volvo, як і інші автолюбителі, при бажанні можуть відкрити капот самостійно.
Вам знадобиться
  • - кишеньковий ліхтарик;
  • - дві довгих викрутки.
Інструкція
1
В першу чергу видаліть поворотник. Так як він тримається на пружинке, підчепити акуратно викруткою цю пружинку і зніміть її з тримача. Така процедура ніяким чином не вплине на установку і збереження ваших фар.
2
Після усунення пружини виберіть для подальшої роботи дві зручні викрутки максимальної довжини. Щоб краще розгледіти язичок замка, посвітити ліхтариком в отвір, призначене для поворотника. Потім вставте викрутку так, щоб вона вперлася в замковий язичок. Для успішного відкриття капота важлива правильна траєкторія напрямки.
3
Як тільки ви відчуєте, що викрутка досягла своєї мети, почніть впливати на язичок штовхальних рухами. Врахуйте, що зазвичай лівий замок відкривається трохи швидше, ніж правий, хоча ця особливість залежить від регулювання тросів. Робіть це до тих пір, поки обидва замка не відкриються.
4
Якщо все ж у вас не вийшло відкрити капот таким способом, то спробуйте підняти перед авто (заїхати передніми колесами на естакаду) і відгвинтити два гвинти, що кріплять нижній кожух на рульовій колонці. Знявши кожух, витягніть оболонку троса з скоби і від'єднайте трос від важеля відкриття капота. Далі акуратно витягніть трос і зніміть його з усіх бічних кріплень. Тепер настає черга замка капота, який ви повинні зняти, відкрутивши його болти кріплення.
5
Видаливши замок, від'єднайте трос і його оболонку від засувок капота. Після цього ви зможете безперешкодно зняти трос. Установку троса виробляєте строго в послідовності, зворотній зняттю.
Зверніть увагу
Будьте обережні, працюючи викруткою, оскільки не розрахувавши силу натиску, ви можете завдати шкоди вашому автомобілю.
Корисна порада
Перш ніж знову закривати капот, переконайтеся, що клямка капота повністю відкривається важелем відкриття.