Як видати дочку заміж.

Вдале заміжжя дочки - заповітна мрія багатьох матерів. Хочеться, щоб найрідніша дівчинка на світі була за чоловіком, як за кам'яною стіною. Але що робити, якщо вона воліє проводити час з подругами і, здається, зовсім не замислюється про власне майбутнє?
Інструкція
1
Поговоріть з дочкою відверто. Немає сенсу виробляти шлюбну стратегію, якщо у вас принципово різні погляди на сімейне життя. Поцікавтеся, чи планує вона заміжжя, яким бачить свого майбутнього чоловіка.
2
Часом причини небажання будувати з кимось стосунки криються в незжитих підліткових комплексах. Якщо у дівчини був травмирующий розрив з молодим чоловіком, їй не завадить консультація психолога. Досвідчений фахівець допоможе відновити самооцінку, що дуже важливо для зав'язування нових знайомств.
3
Знайомте дочку з потенційними нареченими. Щоб знайти таких, повідомте всіх знайомих, що ваша дівчинка - наречена на виданні, розумниця і красуня. Їй би хлопця під стать! В цьому немає нічого поганого, за старих часів саме батьки вибирали подружжя для своїх дітей, і шлюби були міцними.
4
Як правило, дочки не надто заохочують активність матерів у шлюбних питаннях, так що проявіть деяку гнучкість. Запросіть у будинок вподобаного молодої людини під приводом якоїсь термінової необхідності. Наприклад, в якості майстра з ремонту ноутбуків. Влаштуйте спільне чаювання, адже незручно залишати голодним такого відмінного хлопця.
5
Спілкуйтеся з приятелями дочки, так ви зрозумієте, чи варто їй вибирати чоловіка з тих, хто складає її компанію. Стати її кращим другом, нехай дівчинка ділиться з вами особистими переживаннями. Поради мами допоможуть їй, а ви завжди будете знати, з ким вона проводить час.
6
Влаштуйте дочки запрошення на весілля в якості подружки нареченої. Цей захід зазвичай примушує дівчат подумати і про власне торжестві, крім того, там можна познайомитися з потенційним нареченим.
7
Якщо ваша дівчинка почуває себе недостатньо впевнено поруч з чоловіками, бо не вважає себе красунею, доведіть їй протилежне! Слідкуйте за тим, щоб вона не вдавалася до смутку, регулярно оновлювала гардероб, виглядала модно і стильно. Привабливість - це, насамперед, доглянутість, не давайте доньці забути про це.
8
Чи не дорікайте дочку в тому, що вона все ще незаміжня, а вам так хочеться онуків. Підтримуйте її, частіше говорите, що вона красива і розумна, а чоловік неодмінно знайдеться, варто лише повірити в своє щастя і набратися терпіння.