Як вимкнути автономну роботу.

Відключення автономного режиму роботи більшості підтримують дану функцію додатків передбачено в операційній системі Microsoft Windows за допомогою засобів самої системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури відключення автономного режиму роботи клієнта Application Virtualization.
2
Введіть значення mmc у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску консолі.
3
Викличте контекстне меню елемента «Віртуалізація додатків» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Властивості» в спадному меню.
4
Використовуйте вкладку «Підключення» діалогового вікна і зніміть прапорець на полі «Автономна робота».
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження вибраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції відключення автономного режиму роботи браузера Internet Explorer.
6
Перейдіть в пункт «Усі програми» і вкажіть Internet Explorer.
7
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і зніміть прапорець на полі «Автономна робота».
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для виконання процедури заборони автономного режиму роботи оглядача Internet Explorer за допомогою утиліти «Редактор реєстру».
9
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
10
Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску редактора і розкрийте наступну гілку реєстру: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings.
11
Знайдіть ключ GlobalUserOffline і змініть значення обраного параметра на 0.
12
Завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін. Слід враховувати, що зміна даного параметра на 1 призведе до запуску браузера тільки в автономному режимі.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.