Як побудувати декоративну вітряк. декоративна вітряк своїми руками.

Останній час дотепним рішенням для невеликих дачних ділянок є зведення декоративної вітрової млина. Вона є чудовою прикрасою саду, в ній можна зберігати садовий інвентар, а ще обладнати другий поверх. Як же спорудити таку млин?
Вам знадобиться
  • Цемент, пісок, цегла, брус перерізом 50х100 мм, металевий куточок 50х50 мм, вагонка, фанера, покрівля, пінопласт, просочення, грунтовка, фарба, підшипники, вісь і саморізи для гвинта.
Інструкція
1
Спочатку необхідно зробити фундамент. Проробіть поглиблення на 60 см, залийте розчином, дайте застигнути. На ньому укладіть цегельний цоколь. Після цього його обшийте брусом з перетином 50 на 100 мм. На цоколь встановіть два сталевих каркаса, розмірами 80х120х270 см, які зваріть заздалегідь з куточка 50х50 мм. Каркас обшийте брусом, а на нього саморізами закріпіть вагонку.
2
Зсередини млин утеплите пінопластом і обшийте фанерою, яку попередньо покрийте просоченням для захисту деревини. Спочатку нанесіть шар грунтовки, а потім два шари основного кольору.
3
Несучу конструкцію даху виконайте з бруса: зберіть поверх каркаса кроквяні ферми. З відходів вагонки на них настелите суцільну обрешітку. Накрийте її двома шарами руберойду, зверху укладіть покрівельний матеріал. Вибір покрівлі зараз величезний, підберіть ту, яка буде гармоніювати із загальним дизайном ділянки.
4
Далі зберіть гвинт. Головні його частини - це потужні підшипники і вісь, діаметр якої? дюйма. Лопаті зберіть на саморезах з бруса, підійде перетин 50х50 і планок 20х40 мм.
5
У вас вийшла конструкція, площа якої 4 кв. м, висота майже 5 метрів. У цокольній частині зберігайте садовий інвентар, він в будь-яку хвилину буде поруч і за ним не доведеться спускатися в підвал. Ще в такий млині можна влаштувати душ. Для цього додатково зробіть висновок стоків і встановіть нагорі бак для підігріву води.
6
Кімнату-мансарду, яка вийшла на другому поверсі, обладнайте під дитячу ігрову. Дайте можливість дітям в ній грати і оглядати околиці. Застелите підлоги м'яким ковроліном, а замість меблів накидайте м'яких поролонових подушок. Дітлахи з задоволенням проводитимуть там час.
7
Якщо ви прикрасите лопаті електричними гірляндами, то ваша млин перетвориться на місцеву визначну пам'ятку.
Сьогодні навряд чи хтось стане користуватися вітряком, адже її вже давно замінили сучасні технології та новітнє обладнання. Однак все ж потреба виготовлення подібного роду пристрої виникає. Як правило, вітряні млини використовуються в якості декоративної споруди на дачі або присадибній ділянці, поблизу ферм або інших сільськогосподарських комбінатів і угідь. Млин є красивим декоративним елементом і досить практичною спорудою, де можна зберігати, наприклад, будівельний або садовий інвентар.
Інструкція
1
Проведіть роботи по поглибленню фундаменту. Слід поглибити приблизно на 60-70 см, а потім скласти на місці поглиблення цегельний цоколь. Обшийте цоколь дерев'яними брусками перетином 50 на 100 мм.
2
Зробіть каркас з листів сталі габаритами 80 на 120 і на 270 см. Найкраще зварити з куточка 50 на 50 мм. Обшийте його дерев'яним брусом перерізу 40 на 40 мм. По можливості можна на брусах закріпити вагонку за допомогою звичайних саморізів.
3
Встановіть на цоколь сталевий каркас.Покройте деревину всередині і зовні спеціальним просоченням, щоб захистити її від вологи і всіляких погодних явищ. Наносити просочення слід в декілька шарів (перший - грунтовка, два других - лак і основний колір). Утепліть млин зсередини пінопластом і обшийте фанерою.
4
Зробіть з дерев'яних брусів несучу конструкцію даху поверх каркаса. Настелите на кроквяну систему суцільну обрешітку. Для цього можна використовувати що залишилася вагонку. Покрийте обрешітку руберойдом у два шари, потім покладіть будь, вибраний вами покрівельний матеріал.
5
Перейдіть до виготовлення гвинта після того, як конструкція млина готова. Візьміть два потужних підшипника кочення і тричвертні вісь.
6
Зберіть лопаті млини. Зробити їх можна зі звичайних дерев'яних брусів з перетином 50 на 50 мм, а так само з планок 20 на 40 мм.
7
Скріпите лопаті за допомогою саморізів і закріпіть вітрової млини, в передбаченому для цього місці.
8
Вітрова млин готова. Молоти зерно в ній, звичайно, не представляється можливим, а от спостерігати за рухом лопатей під час вітру дуже цікаво. Більш того, в даній млині можна влаштувати, наприклад, літній душ або, як уже зазначалося, зберігати садовий інвентар, іграшки і т.д.
9
Втім, можна встановити і жорна, але робити їх самостійно недоцільно, краще придбати круги в господарському магазині, а сообщающее пристрій в автомобільному.