Як почистити зволожувач.

Перед тим, як приступити до чищення зволожувача необхідно уважно прочитати інструкцію з його експлуатації. Алгоритм дій може відрізнятися в залежності від марки і моделі приладу.
Вам знадобиться
  • - м'яке миючий засіб;
  • - щітка;
  • - ганчірка;
  • - оцет;
  • - перекис водню
Інструкція
1
Слід знати, що чистку зволожувача повітря необхідно проводити щодня. Відключіть прилад від електричної мережі і звільніть його резервуар від залишилася рідини. Приготуйте мильний розчин, використовуючи м'який миючий засіб. Візьміть щітку і очистіть внутрішню поверхню зволожувача від нальоту, що утворився від жорсткої води. Акуратно видаліть слизову плівку. Ретельно промийте ємність проточною водою. Слід пам'ятати, що робити це необхідно вкрай обережно, щоб не залити робочі деталі і двигун апарату. Протріть прилад м'якою сухою ганчіркою. Наповніть резервуар свіжою водою.
2
Раз на 2-3 дні зволожувачу повітря необхідна більш ретельна обробка. Приготуйте розчин для чистки. Для цього візьміть оцет і трохи розбавте його теплою водою. Видаліть залишки рідини з зволожувача. Промийте прилад під проточною водою. Намочіть ганчірку в приготованому розчині і акуратно протріть резервуар - ця процедура дозволить видалити мінеральний наліт. Ще раз ретельно промийте зволожувач під струменем води. Витріть насухо.
3
Один раз в 4-5 днів необхідно проводити дезінфекцію прібора.Откройте вікна в приміщенні. Приготуйте очищуючий розчин. Для цього змішайте 1/2 склянки перекису водню з 4 літрами води. Залийте приготований розчин в резервуар приладу. Увімкніть зволожувач. Дочекайтесь появи пари і вимкніть апарат. Через 2-3 хвилини злийте воду. Ретельно промийте резервуар проточною водою. Залийте звичайну воду і включіть прилад на кілька хвилин. Вимкніть прилад і ще раз замініть воду.
4
Регулярно міняйте фільтри зволожувача.
Зверніть увагу
Якщо ваш зволожувач не працював протягом декількох днів і, при цьому, його резервуар залишався заповнений водою, перед використанням приладу необхідно провести його чистку та дезінфекцію.