Як досягти успіху в навчанні.

Для досягнення амбітних цілей недостатньо відвідувати заняття, робити домашні завдання і бути уважним. Щоб обігнати інших, потрібно щось більше. Успішні учні та студенти знають секрет, яким користуються протягом усіх років навчання.
Інструкція
1
Вирішуйте на один приклад більше. Якщо зазвичай домашнє завдання складається з п'яти прикладів, вирішуйте як мінімум шість. Це дасть вам перевагу приблизно в 17%, в порівнянні з одногрупниками. Якщо за місяць вони прорешать 100 прикладів, ви зробите 120. Така різниця надасть вирішальне значення при перевірці знань, тому що ваші навички будуть розвинені сильніше. Це головний секрет успіху в будь-якій життєвій сфері. Звичка робити трохи більше призведе до успіху в навчанні, а потім і в професії.
2
Читайте матеріали двох підручників. Звичайні учні обмежують себе прочитанням заданого параграфа. Ідіть трохи далі. Читайте той же матеріал у викладі іншого автора. Такий підхід дозволить не тільки повторити вивчене, але побачити предмет дослідження під іншим кутом. У другому підручнику можуть виявитися нові приклади, що ілюструють матеріал. Ваші професійний кругозір і лексика опиняться ширше, ніж у однолітків, що навчаються разом з вами.
3
Ведіть міні-записи. Звичайні студенти ведуть конспект з предмета, куди записують всі підряд, про що чули на лекції. Чим докладніше записи, тим кращим вважається конспект. Але це все одно, що переписати в зошит підручник. Такі конспекти теж необхідні, тому що матеріал краще відкладається в пам'яті. Але будьте мудріші: ведіть окремий міні-конспект, в якому відзначайте тільки ключові поняття і принципи, без докладної розшифровки. Якнайчастіше перегортайте цей зошит, побіжно переглядаючи цінні відомості. Щодня для цього знадобиться кілька хвилин, але ви назавжди засвоїте фундаментальні речі, що стосуються досліджуваних наук. Вам легко буде готуватися до іспитів, коли одногрупники будуть просиджувати ночами, намагаючись щось засвоїти.
Корисна порада
Не прагніть швидше звільнитися від занять, щоб втекти з друзями по інших справах. У вас ніколи не буде стільки вільного часу, як зараз, коли деякі проблеми лежать на плечах батьків. Використовуйте час для нарощування професійних навичок.