Як приймати краплі "Фенистил". Як приймати фенистил в 3 місяці.

Краплі «Феністил» вважаються одним з найбезпечніших антигістамінних ліків, їх можна давати маленьким дітям практично з самого народження. «Феністил» застосовують при лікуванні алергічних захворювань, таких як набряк Квінке, кропив'янка, алергічний риніт та сінна лихоманка, а також алергічних реакцій на продукти харчування та медичні препарати.
Інструкція
1
Краплі «Феністил» успішно знімають свербіж при дерматозах, екземі, краснухи, кору та укусах комах. Для маленьких дітей цей препарат часто призначають як профілактичний засіб можливих алергічних реакцій до і після різних щеплень. При анафілактичної реакції і сироваткової хвороби призначається як допоміжний засіб.
2
Але навіть цей препарат має ряд побічних дій і протипоказань, його не призначають хворим з гіперчутливістю, при хронічних захворюваннях легенів і сечостатевої системи, із закритою глаукомою, не рекомендується прийом ліків під час вагітності, особливо в перші місяці, а також в період годування груддю.
3
Малюкам, які мають вік від 1 місяця до 1 рочки краплі призначають тільки під наглядом лікаря. Грудничкам приймати «Феністил» можна за допомогою пляшечки з теплим дитячим харчуванням, безпосередньо перед годуванням краплі додайте в їжу. Діткам, які вже в змозі їсти з ложки, ліки подавайте в нерозведеному вигляді, чайною ложечкою, так як краплі мають досить приємний смак. Однак не змішуйте «Феністил» з гарячими напоями або їжею і не піддавайте впливу високої температури.
4
Прийом крапель ділите на 3 рази, для дитини від 1 місяця до 1 року призначається від 10 до 30 крапель, для діток до 3 років - 45 крапель і дітям до 12 років - до 60 крапель «Феністилу». Для дітей старше 12 років і дорослих доза препарату становить до 6 мг, що рано 120 краплях, тобто по 40 крапель 3 рази на добу. Хворим, які схильні до сонливості, зменшіть ранкову і денну дозу препарату, а вечірню, навпаки? збільште.
5
Препарат посилює дію снодійних ліків і анксіолітиків, якщо разом з ним приймати медикаменти, що містять етанол, то швидкість реакції сповільниться, тому тим пацієнтам, діяльність яких пов'язана з підвищеною концентрацією уваги, не можна приймати цей препарат.
6
Краплі випускаються у флаконі темного кольору, забезпеченим дозатором з поліетилену та поліпропіленової кришкою, мають систему контролю першого розкриття та інструкцію по застосуванню.
Зверніть увагу
Краплі «Феністил» неефективні при свербінні, який пов'язаний з холестазом.
Корисна порада
Під час вагітності застосовуйте препарат краще тільки в тому випадку, якщо очікувана користь при лікуванні перевищує для майбутньої дитини потенційний ризик.