Як розводити автофарби.

Часто буває, що дрібного ремонту покриття автомобіля буває недостатньо. Фарба старіє, не виконує захисні функції, з'являється сітка або павутинка тріщин, втрачається товарний вигляд. Загалом, потрібна повна фарбування автомобіля. Для цього необхідно знати, як розводити автофарби.
Вам знадобиться
  • Автофарби, розчинник, «Садолін», посуд для розведення фарби, дерев'яна паличка для розмішування.
Інструкція
1
Слід пам'ятати, що фарбування автомобіля здійснюється після цілого ряду підготовчих робіт. Перед фарбуванням машину необхідно ретельно вимити і висушити.
2
Будь фарба наноситься в два шари. Перший шар називається проявітельного, на ньому чітко видно всі дефекти поверхні. Для того, щоб розвести фарбу для першого проявочного шару, візьміть 4 частини розчинника і одну частину «Садолін». Суміш ретельно перемішайте. Для першого фарбування зовнішньої поверхні кузова достатньо буде 1 літра. Вивчайте, що безпосередньо перед фарбуванням поверхню кузова необхідно ще раз гарненько знежирити і просушити.
3
Фарбу наносите за допомогою звичайного побутового пилососа. Вийміть з нього пиловий фільтр, підключіть пістолет забарвлення і шланг. У бачок пилососа налийте 100 грам розчинника для регулювання факела розпилу. При цьому фарба повинна розпорошуватися без бризкаються, рівномірно, а факел бути вертикальним. Після регулювання заливайте в бачок розведену фарбу і наносите перший шар. Спочатку офарблюйте короби, отвори дверей уздовж заклеєних місць, потім основну площу.
4
Фарбу наносите швидкими горизонтальними рухами зверху вниз. Так буде легше уникнути патьоків. Не переживайте, якщо десь вийшли незначні пропуски - це ж тільки перший шар, він набагато тонше основного. Фарба повинна добре висохнути протягом 20-30 хвилин.
5
Поки фарба підсихає, підготуйте розчин для наступного шару. Другий шар називається декоративним, тому фарба повинна бути трохи густіше. Розведіть її трьома об'ємними частинами розчинника і однією частиною «Садолін». Перемішайте склад для повної однорідності. Наносите основний шар так само, як і проявочний - швидко і якісно. Після фарбування залиште автомобіль в закритому гаражі на 2-3 дні.
6
Для розведення фарби використовуйте 646-й, 647-й або 648-й розчинники. Врахуйте, що чим вище число, тим розчинник жирніше, а це додаткова можливість наробити більше патьоків.