Як розшити валянки.

Немає більш російської взуття, ніж валянки. Ну, хіба тільки личаки можуть з ними посперечатися, але постоли зараз ніхто не носить, а от валянки продовжують бути не тільки теплою і зручною, але і модним взуттям. Розшиті, розфарбовані валеночки на ринку і магазинах коштують від п'яти тисяч рублів. А давайте спробуємо самі зробити таку прикрасу для улюблених ніжок.
Вам знадобиться
  • старий хутро, нитки, голки, гачок, паєтки, декоративні елементи і фантазія
Інструкція
1
Приготуйте кольорові нитки для в'язання та гачок. Знадобиться нам ще товста, «циганська» голка. Нитки можуть бути контрастними або в тон валянкам. Якщо ви маєте хоча б найменше уявлення про в'язання гачком, то обов'язково впораєтеся. В'яжемо кілька ланцюжків і квіти звичайними напівстовпчиками і стовпчиками. Закріплюємо їх за допомогою голки, додаємо ланцюжка-змійки. При бажанні можна пришити намистини, паєтки, навіть стрази.
2
Спробуємо вишити візерунок на валянках. Беремо шерстяні нитки, товсту голку. Так, не забудьте про наперсток, обов'язково знадобиться. Наносимо малюнок на валянки олівцем або шматочком мила. Малюнок можна придумати самостійно, а можна знайти підходящий і за допомогою кальки перенести візерунок. Можна вишити, звичайно, і Міккі Мауса, але на валянки так і напрошуються народні мотиви. Тепер залишилося тільки старанно і акуратно вишити малюнок.
3
Якщо все вищеперелічене здається вам верхом рукоділля і ви боїтеся не впорається, спробуємо прикрасити валянки тасьмою і хутром. Робимо невеликі одвороти з хутра на валянках, для цієї операції більше підійдуть низькі валеночки, трохи нижче одворотів закріплюємо тасьму, валянки готові. Тепер ви можете бути впевнені, що вашим валянкам позаздрять всі подруги, що ні у кого не буде схожих. А от що з ними робити: носити в холодну зиму, використовувати як домашні тапочки, подарувати улюбленій бабусі або налагодити виробництво, вирішувати тільки вам. Удачи в творчості!