Як зробити кишеньковий календарик.

Кишенькові календарики - відмінний сувенір. Особливо приємно дарувати ті, які зроблені своїми руками. Маючи невеликі навички роботи з певними програмами, вам не складе труднощів виготовити такий календарик за своїм ескізом.
Інструкція
1
Основу календаря робіть в Corel Draw за допомогою інструменту Text Tool. Зробіть спочатку один блок. Для цього виконайте всього три написи: назва місяця, назва днів тижня і самі дні. Перші дві ви введете без проблем. Для третьої створіть напис на аркуші і виберіть формат тексту в меню Format Text або натисніть Ctrl + T. Введіть кількість колонок: п'ять чи шість, залежно від кількості днів у місяці. А далі просто введіть цифри, підрегулюйте ширину, Прикрасьте вихідні.
2
Після цього з'єднайте місяці з днями тижня, вирівняйте за допомогою Align & Distribute (меню Arrange -> Align & Distribute).
3
Решта місяців виконуйте, просто зрушуючи дні, зафарбовуючи їх знову все в чорний, видаліть, де необхідно, зайве 31-е число, знову Прикрасьте вихідні.
4
Після цього експортуйте отримане в фотошоп. Для цього виділіть шаблон, меню File -> Export, в поле Save as type виберіть PSD - Adobe Photoshop.
5
Відкрийте у фотошопі отриманий файл. Далі працюйте з шарами. Користуйтеся папками (set) - це дуже зручно, коли багато шарів.
6
Далі виміряйте розміри звичайного календарика і встановіть такі ж у зображення (меню Image -> Image size). Щоб шаблон не займав весь простір календарика, зменшіть шар з ним. Для цього виділіть шар (команда Ctrl + T) і зменшуйте по своєму смаку.
7
Виберіть картинку для фону. Щоб дізнатися розмір фону, клікніть на білий шар лівої кнопкою мишки при натисканні Ctrl. Далі на панелі Tools виберіть інструмент Rectangular Marquee Tool і перетягніть виділення на фонову картинку. Якщо на картинці це виділення буде дуже маленьким, зменшіть її розміри (Image -> Image size). Потім знову перетяните виділення і встановіть на свій смак. Копіюйте виділення і встановіть його на календарі. При цьому шар повинен розташовуватися наступним після шару з календарем в папці. Якщо вийшло занадто яскраво, зробіть трохи прозоріше цей шар - на панелі шарів - Opacity.
8
титульній стороні зробити ще простіше. Скопіюйте всю папку з зворотною стороною, для цього на панелі шарів перетяните папку на кнопку Create new layer. Перейменуйте, видаліть шар з календарем і фон. Відкрийте фото або картинку, слід регулювати розміри і перетягуйте виділення. А далі копіюйте і вставляйте.