Як зшити подушки на табурет. подушка на табурети на гумці.

Для табуретів найчастіше шиються плоскі, іноді стьобані, подушки із зав'язками. Якщо дозволяє стиль оформлення приміщення, їх можна прикрасити оборками або аплікацією. На кухні непогано виглядають подушки, зшиті з тієї ж тканини, що і рукавиці, прихватки або фіранки.
Вам знадобиться
  • - тканина для подушки;
  • - синтепон.
Інструкція
1
Почніть роботу з підготовки викрійки. Її можна вирізати з газети за розміром сидіння табурета, для якого призначена подушка. Прикладіть викрійку до табурету і позначте ті місця, де до подушки будуть кріпитися зав'язки.
2
Виріжте з тканини дві деталі по підготовленій викрійці, додавши по півтора сантиметра з кожного боку в якості припусків на шви. Для зав'язок виріжте чотири деталі довжиною п'ятдесят-шістдесят сантиметрів і шириною вісім сантиметрів. Додайте припуски на шви по обидва довгим сторонам кожної зав'язки.
3
Зменшіть викрійку з кожного боку на півсантиметра. За цим зміненим зразком виріжте деталь із синтепону, яка служитиме набиванням. Зазвичай для подушок використовується синтепон щільністю від трьохсот грам на квадратний сантиметр. Якщо у вашому розпорядженні виявився матеріал щільністю від ста до двохсот грам на квадратний сантиметр, виріжте з нього дві деталі. Припуски на шви при розкроюванні синтепону залишати не потрібно.
4
Складіть зав'язки навпіл по ширині виворітного стороною назовні, змітайте і прострочіть по довжині і однією з вузьких сторін. Другий вузький край залиште, щоб мати можливість вивернути зав'язку.
5
Видаліть намітку і виверніть зав'язки лицьовою стороною назовні. Заправте всередину край, який ви не зашили, прошийте тканину вручну і отутюжьте готові деталі.
6
Приметайте синтепонові деталі до виворітного боку тканинних деталей. Складіть зав'язки навпіл по довжині. Приметайте їх до лицьової частини нижньої деталі подушки так, щоб кінці зав'язок були направлені до центру деталі, а їх середини потрапили під строчку.
7
Змітайте тканинні частини подушки лицьовими сторонами всередину і прострочіть, залишивши сантиметрів двадцять по будь-якій з сторін, щоб вивернути подушку. Видаліть намітку, не чіпаючи шви, якими синтепон Приметайте до тканини.
8
Виверніть майже готову подушку на лицьову сторону. Підігніть всередину припуски з того боку, яку ви до кінця не застрочили і зшийте краю тканини. Відступите від краю подушки на чотири-п'ять сантиметрів і прокладете наметочним шов крізь обидва шари тканини і синтепон. Прострочіть подушку по цій лінії або прошийте вручну. Після цього можете видалити всю решту намітку.