Як дізнатися час прильоту. Як дізнатися дату прильоту літака по Фамили пасожіра.

Зустріч друзів і родичів в аеропорту часто перетворюється з необхідної допомоги в цілий ритуал. Особливо це стосується ситуацій, коли люди не бачили один одного багато років. Але в кожному разі, для того, щоб не загубитися у великій будівлі аеровокзалу, бажано точно знати час прильоту літака. Як же можна отримати цю інформацію?
Вам знадобиться
  • - квиток;
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися час прибуття - подивитися те, що зазначено в квитку. Ця інформація є і на «паперових», і в електронних квитках. Час вказується поруч зі словом Arrival - «прибуття». На відміну від квитків на поїзд, воно дається по часовому поясу місця призначення, що досить зручно. Це час вам зможе повідомити прибуває по телефону або електронною поштою.
2
Необхідно враховувати, що в аеропорту можливі затримки рейсів через погану погоди або інших обставин. В цьому випадку уточнити час прибуття в зможете через аеропорт призначення. Для цього знайдіть телефон аеровокзалу в довіднику організацій та зв'яжіться з одним із співробітників. Назвіть йому місце відправлення літака, і номер рейсу - він також вказується у квитку. Працівник аеропорту зможе дати вам консультацію, однак точний час може бути відомо тільки після вильоту літака. Якщо він все ще перебуває на землі, в аеропорту відправлення, рейс може бути в будь-який час відкладений знову.
3
Також ви можете отримувати інформацію про рейси онлайн. Для цього зайдіть на сайт аеропорту прибуття. Відкрийте рубрику «Зустрічаючим» або «Прильоти». Там повинно бути вказано час посадки літаків. Визначити потрібну повітряне судно ви можете по країні і місту вильоту, а також за номером рейсу. Якщо рейс затримується, інформація про час прибуття може змінюватися. Якщо рейс буде скасований або поєднаний з іншим, це також відіб'ється на екрані комп'ютера.
Корисна порада
При покупці квитка існує можливість підключити СМС-інформування. Авіалінії, що мають подібну послугу, роблять це безкоштовно. За допомогою текстових повідомлень ви зможете заздалегідь дізнатися про зміну часу прильоту. Але, природно, ця послуга не може застрахувати від раптових обставин, наприклад, туману на аеродромі.