Як розкроїти спідницю.

Ви обійшли всі магазини міста в пошуках спідниці і повернулися ні з чим? Вас напевно не влаштував фасон, ціна, забарвлення. А ось тканин таке розмаїття - очі розбігаються. Зшити самій? Востаннє ви тримали нитку з голкою в школі? Нічого страшного, спробуємо.
Інструкція
1
Вибираємо тканину, в магазині вам допоможуть з вибором тканини, підкажуть, скільки буде потрібно. Тепер ми принесли майбутню спідницю додому, треба кроїти. Для початку, якщо тканина містить багато вовни, її необхідно декатіровать - пропрасувати праскою через вологу тканину. Синтетична тканина цього не вимагає.
2
Найпростіший спосіб зробити викрійку - розпороти стару, але улюблену і по ній викроїти нову. Можна знайти викрійку в модних журналах, вирізати її з паперу, а потім вже кроїти ткань.Что робити, якщо немає ні старої спідниці, ні журналу з викрійками? Будуємо викрійку самі. Знімаємо мірки. Основними є: обсяг талії, обсяг стегон, довжина виробу. Краще, якщо знімати мірку вам хтось допоможе, самостійно це зробити сложно.Не забудьте надіти ту взуття, з якою плануєте носити спідницю.
3
Готуємо відріз, для цього обрізаємо кромку, поєднуємо малюнок. Потім викроюємо довжину вироби, позначаємо лінію талії. Не забуваємо залишати припуск в два-три сантиметри. Позначаємо лінію стегон, для її визначення існує формула.Определяем місце і глибину виточки. Креслимо ее.Викраіваем майбутню спідницю. Пояс викроюємо по частковій, так він буде краще тримати форму.Думаю, нова спідниця порадує вас, а подруги довго будуть випитувати, де і за скільки ви придбали це диво.
Корисна порада
Якщо кроіте ви в перший раз, стоїть не відразу кроїти за новою тканини, а спробувати викроїти спідницю з старого простирадла, щоб уникнути огріхів і помилок. Якщо з пробної річчю усе вийде, дерзайте!