Як зменшити кадик. Як зменшити шию.

Чоловік і жінка відрізняються один від одного багатьма зовнішніми ознаками. Одним з відмінностей є кадик. У чоловіків пластинки хряща гортані розташовані під більш гострим, ніж у жінок, кутом. Внаслідок цього кадик випирає більше. Багатьох чоловіків це турбує, і вони бажають зменшити кадик.
Інструкція
1
Почніть посилено харчуватися висококалорійною їжею для того, щоб набрати вагу. Кадик візуально стане менше. Найбільше кадик виступає у чоловіків худорлявої статури.
2
Відвідуйте спортивний або тренажерний зал. Досвідчений інструктор покаже вам вправи для накачування плечових м'язів; разом з ними будуть працювати м'язи шиї, які з часом трохи «притиснуть» кадик.
3
Щоб накачати шию, систематично виконуйте вправу «борцівський міст». Для цього ляжте на спину, вигніть її, упершись головою в мат або матрац і ногами. У цьому положенні закиньте голову назад. Починайте погойдуватися, міняючи місце торкання голови з чола на потилицю. Це найпростіший спосіб зменшити кадик в домашніх умовах.
4
Подумайте про додавання деяких деталей в ваш образ. Сильно стирчить кадик можна прикрити шарфом, високим коміром светра або водолазки. Надягайте шарф невеликого розміру, інакше буде здаватися, що на шиї у вас гіпс.
5
Вирушайте в центр пластичної хірургії. Якщо кадик дуже сильно випирає, тоді з точки зору естетики можна зробити операцію по зменшенню виступу. Врахуйте, що операція необоротна і має серйозні наслідки, такі як зміна голосу або його втрата.
6
Якщо ви вирішили змінити стать, то вам необхідна хондроларінгопластіка (усічення адамового яблука), щоб зробити голос більш тонким, як у жінки. Напрями не потрібно, так як ця операція вважається косметичної.
7
Врахуйте свій вік на момент оперативного втручання. З віком гортанний хрящ твердне, і це може ускладнити операцію з видалення надлишку хряща.
8
Подумайте про те, що на шиї після операції може бути помітний шов. Незважаючи на те, що він косметичний, ступінь загоєння залежить від індивідуальних можливостей організму пацієнта. Курсу реабілітації не потрібно.
Кадик - виступаючий в передній стінці гортані хрящ, що з двох пластин. У чоловіків кут між хрящовими пластинами менше, тому кадик сильно виступає, захищаючи горло від травм. Розміри кадика залежать від кількості гормону тестостерону в організмі, тому у жінок і дітей гортань виглядає більш гладкою.

Що таке кадик?

Кадик, який також називають «адамовим яблуком», - це виступ гортані, що представляє собою частину щитовидного хряща на передній поверхні шиї. Він складається з двох платівок, між якими у жінок і дітей кут досить великий, тому виступ гортані майже не помітний, а у чоловіків кут менше, і кадик сильно виражений. Адамове яблуко починає з'являтися на гортані у хлопчиків років з чотирнадцяти, але є приклади і жінок, у яких є виражений кадик. Назва «адамове яблуко» було дано цій частині гортані через біблійного переказу про те, що Адам скуштував яблуко - заборонений плід, який дала йому Єва. Шматок яблука застряг у нього в горлі, після чого у всіх чоловіків є виступ гортані, який нагадує про гріх.
Існує операція по зменшенню розміру кадика - хондроларінгопластіка. Її практикують чоловіки, які вирішили змінити стать на жіночу.

Навіщо потрібен кадик?

Насправді функція кадика набагато складніше, ніж нагадування про первородний гріх. Цей хрящ на передній стінці гортані пов'язаний з кількістю тестостерону в організмі у людини, тому у чоловіків він більш виражений. Є думка, що розмір кадика впливає на тембр голосу у чоловіків: чим він більший, тим нижче голос, тобто кадик потрібен тільки для того, щоб чоловіки говорили чоловічим голосом. Ці два явища - великий кадик і хрипкий, низький голос - справді зустрічаються одночасно, але одне не є наслідком іншого: це вплив великої кількості тестостерону. Горло - одна з найуразливіших місць в організмі людини. Кадик, в першу чергу, захищає горло людини від травм, при цьому чоловікам такий захист була потрібніша, так як вони частіше виступали в ролі мисливця, захищали сім'ю від вторгнень, брали участь у війнах і поєдинках. Кадик закриває трахею, біля якої він розташований, починаючи від дихального горла до грудинного зчленування.
З тією ж метою - захистити горло від травм - у чоловіків росте борода.
Травма кадика дуже болюча. Незважаючи на те, що адамове яблуко захищає горло, само по собі воно беззахисне, тому його можна легко пошкодити. В деяких випадках в результаті такої травми людина може залишитися німим або навіть захлинутися кров'ю, якщо рана проникаюча. Шматки хряща можуть потрапити в горло і привести до задухи. На заняттях по самозахисту жінок вчать використовувати це слабке місце чоловіків і бити кулаком або тиснути долонею в кадик. Якщо потрібно врятувати своє життя, цей прийом - один з найдієвіших. Але в спортивних змаганнях він заборонений, так як така травма дуже небезпечна для людини. Також кадик потрібен для того, щоб перекривати дихання при ковтанні, щоб їжа або вода потрапили в стравохід, а не в дихальні шляхи.