Як вилікувати анорексію. можна вилікуватися від анерексіі за 1 місяць.

Для того щоб організм «отямився» після анорексії - захворювання, пов'язаного з порушенням харчування і приводить до дистрофії, потрібно дуже багато часу і сил. На жаль, деякі наслідки практично незворотні, але при правильному лікуванні все ж можна досягти позитивних результатів і успіхів.
Інструкція
1
Зверніться по допомогу. Якщо ви усвідомлюєте, що самостійно не можете адекватно оцінювати свою вагу і стан, то вам потрібна допомога грамотних фахівців. Вони допоможуть оцінити ступінь захворювання і призначити необхідне лікування.
2
Погоджуйтеся з курсом лікування. Він може включати в себе як внутрішньовенне харчування, для того щоб організм отримував необхідні компоненти, так і курс лікування в психіатричній лікарні, після якого ви зможете об'єктивно оцінювати свою вагу.
3
Дотримуйтеся постільного режиму. Так як організм вкрай ослаблений і потребує відпочинку, його потрібно повною мірою забезпечити необхідним. Тимчасове полегшення оманливе - протягом тривалого часу організм слабшав, і йому потрібно буде не менше часу, щоб відновитися.
4
Зверніться до лікаря-дієтолога. Він врахує особливості вашого організму і призначить такий режим харчування, який допоможе вам відновити життєві сили і зміцнить загальний стан організму. Не нехтуйте призначеної дієтою. Зазвичай вона розрахована на 6-разове висококалорійне харчування. Така система харчування спрямована на те, щоб організм якнайшвидше відновився, а втрачену вагу повернувся. При правильному харчуванні цілком реально протягом місяця набрати близько 3-х кілограмів.
5
Відвідуйте групи з психологічної підтримки. Тут ви зможете впоратися з емоційними труднощами, якими обумовлено ваше захворювання, навчитеся правильно ставитися до своєї зовнішності і харчуванню в цілому. Крім цього, в таких групах ви познайомитеся з людьми, які борються з такою ж проблемою, і спільними зусиллями зможете перемогти її, разом ділячись набутим досвідом.
6
Попросіть родичів отримати консультацію психолога. Саме від їхньої поведінки залежить ваше швидке одужання в домашніх умовах. Отримавши консультацію, вони зможуть уберегти вас від можливих зривів, які сповільнять процес реабілітації.
7
Зберігайте оптимістичний настрій. Він важливий при лікуванні будь-якого захворювання (а при анорексії тим більше) з огляду на те, що є ймовірність зривів, які потрібно вчитися попереджати або успішно долати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SUbOm9r5kUg
Зверніть увагу
Якщо втрати у вазі склали більше 15%, - це говорить про те, що вам необхідно невідкладне лікування. Про те, як лікувати анорексію розповідають багато, але от про те, як вилікувати анорексію знає далеко не кожен. Якщо ви думаєте, що анорексія пройде сама по собі, то не спокушайтеся.
Корисна порада
В основі анорексії лежить невідступне прагнення схуднути, що хворі реалізують шляхом дієти, фізичних вправ, а нерідко і клізм, проносних, блювоти. В результаті зниження ваги перебудовуються обмінні процеси, виникає аменорея, наступають психічні зміни. Як лікують анорексію.