Як встановити стабілізатор на ВАЗ. встановити подвійний стабілізатор ваз 2108.

Стабілізатор задньої балки встановлюється на автомобілі ВАЗ, мають передній привід. Дана міра підвищує зчеплення коліс з дорогою і зменшує бічний крен. Також стабілізатор допомагає рівномірно розподілити навантаження на амортизатори.
Вам знадобиться
  • Гайкові ключі, викрутка, пасатижі, домкрат або оглядова яма, болгарка, зварювання, лінійка, мильна вода, антикорозійне засіб.
Інструкція
1
Придбайте стабілізатор для вашої марки автомобіля, а також кріплення для нього і гумку. Запасіться необхідним інструментом: гайковим ключем, викруткою і пассатижами. Після цього заженете автомобіль на оглядову яму або підніміть за допомогою домкрата і закріпіть на опорах. Також для проведення даної процедури підійде і підйомник.
2
Витягніть гумки, які знаходяться на кільцях без металевої втулки. За допомогою болгарки відріжте ту частину кільця, яка з'єднана з втулкою. Аналогічну процедуру виконайте з усіма іншими кільцями, які після цього попарно з'єднайте між собою і закріпіть за допомогою зварювання, якщо новий стабілізатор буде виконуватися подвійним.
3
Після цього очистіть їх від утворилася окалини і нанесіть шар фарби. Потім вставте в них гумки. Якщо дана операція викликає у вас утруднення, то спробуйте попередньо намочити їх в мильній воді, що полегшить процес. Зніміть старий стабілізатор і відріжте з кожного краю приблизно по 10 см. Зніміть фаски, щоб одягнути гумки. Заміряйте решту стабілізатора - вона повинна бути рівною.
4
У місці з'єднання стабілізатора з лонжероном виріжте отвори висотою близько 2 см. Цей захід необхідний при установці подвійного стабілізатора, щоб він не стикався з лонжеронами. Не забудьте обробити дані місця антикорозійним засобом. Після цього надіньте нові гумки на потрібні місця старого стабілізатора.
5
На новий стабілізатор надіньте спаренное кільце, і покладіть його зверху на старий. Слідкуйте за тим, щоб гумки точно лягли в вушок кріплення. З'єднайте вільні кінці старого стабілізатора з вільними кільцями нового. Подивіться на конструкцію зверху - два стабілізатора повинні чітко перебувати один під іншим. Після цього закріпіть отриману деталь і випробуйте її в русі.