Як проіграть.wav.

Вельми популярним форматом зберігання медіа-даних є wav. Як правило, в wav-файлах містяться стиснені або упаковані звукові доріжки. Для того щоб програти wav, можна використовувати встановлене програмне забезпечення Windows, сторонні плеєри, а також можливості оснащення операційної системи.
Вам знадобиться
  • - додаток «Програвач Windows Media»;
  • - можливо, вихід в інтернет, браузер і права на установку додатків;
  • - права на зміну звукових схем Windows.
Інструкція
1
Програйте wav-файл за допомогою програми «Програвач Windows Media». Ця програма за замовчуванням входить в більшість дистрибутивів операційних систем сімейства Windows.
2
Запустіть «Програвач Windows Media». Скористайтеся ярликом додатки, який зазвичай знаходиться в секції «Розваги» розділу «Прогами» меню, що відкривається при натисканні на кнопку «Пуск» на панелі задач.
3
Якщо ярлик не виходить знайти, запустіть «Програвач Windows Media» вручну. Клацніть по кнопці «Пуск». Виберіть пункт «Виконати» появи меню. У текстове поле "Відкрити" з'явився діалогу «Запуск програми» введіть wmplayer. Натисніть кнопку OK.
4
У вікні запущеного програвача натисніть Ctrl + O або розгорніть меню «Файл» і клацніть на пункті «Відкрити ...». Перейдіть в директорію з wav-файлом і виділіть його в списку. Натисніть кнопку «Відкрити». У правій частині вікна програми відобразиться список відтворення з доданим файлом. Клікніть по потрібному елементу списку двічі. Розпочнеться програвання вмісту wav-файлу.
5
Прослухайте wav-файл за допомогою популярного безкоштовного медіа-програвача Winamp. Завантажте дистрибутив програми з офіційного сайту, відкривши в браузері адресу http://www.winamp.com/media-player. Потім інсталюйте його. Запустіть Winamp.
6
Натисніть клавішу L або виберіть у меню програми пункти File і "Play File ...". У діалозі перейдіть в каталог з файлом, виділіть його та натисніть кнопку «Відкрити». Розпочнеться програвання wav-файлу.
7
Відтворіть wav-файл за допомогою переглядача Total Commander. Відкрийте каталог з файлом в одній з панелей цього файлового менеджера. Виділіть файл в лістингу. Натисніть F3. Відкриється вікно переглядача Lister і почнеться відтворення файлу.
8
Програйте wav-файл за допомогою функціоналу редагування звукових тим Windows. Відкрийте панель управління. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» на панелі задач, виділіть в меню пункт «Налаштування» і клацніть по пункту «Панель управління».
9
Відкрийте діалог налаштування аудіо-параметрів, скориставшись ярликом «Звуки і аудіопристрої». Перейдіть на вкладку «Звуки». У списку «Програмні події» виділіть будь-який елемент будь-якого розділу. Натисніть кнопку «Обзор».
10
У діалозі «Пошук звуку» перейдіть в каталог з wav-файлом, виділіть його в списку і натисніть кнопку «Відтворення звуку», розташовану поруч з написом «Перевірка». Після відтворення файлу натисніть кнопки «Скасування» у двох останніх відкритих діалогах.