Як розносити тісне взуття.

Ми часто купуємо взуття, яка трошки тисне - адже більшість туфель або чобітків при носінні злегка розтягується, і це необхідно враховувати. Але і виходити з дому в тісній, неразношенной взуття - не діло. Натерті ноги, мозолі, кульгавість - все це не принесе задоволення. Тому нове взуття рекомендують розношувати в домашніх умовах - найкраще робити це кілька днів поспіль, приблизно по годині. Як розносити тісне взуття з мінімальними незручностями?
Інструкція
1
Наші мами і бабусі розношується туфлі за допомогою одеколону: намочити ватку, змочити взуття зсередини і, не чекаючи висихання, надіти на ногу. Замість одеколону можна використовувати і звичайну воду - волога шкіра тягнеться. Крім того, для того, щоб розносити туфлі або черевики, можна надіти їх на товстий носок.
2
Але використовувати бабусині методи необов'язково. Зараз промисловість випускає велику кількість спеціальних спреїв, що дозволяють розтягнути взуття набагато швидше і ефективніше. Купити їх можна в взуттєвих магазинах або відділах. Для того, щоб туфлі перестали жати, достатньо нанести засіб (зовні або зсередини - написано на інструкції) і походити у взутті від п'ятнадцяти хвилин до півгодини.
3
Якщо взуття не просто незручно сидить на нозі, а тисне з усіх боків - можна спробувати розтягнути її. Помістіть в порожнину міцний поліетиленовий пакет, наповнений водою і покладіть взуття в морозилку (або на балкон, якщо на дворі зима). Вода перетвориться на лід, збільшившись при цьому в обсязі - і розтягне взуття.
4
Якщо розтягнути тісне взуття самостійно не виходить - не турбуйтеся. Зверніться в майстерню з ремонту взуття: у майстрів є спеціальні пристосування, що дозволяють досить сильно розтягнути шкіру.