Як налаштувати автоматичне включення комп'ютера.

На сьогоднішній день існує така кількість програмних продуктів, що можна сміливо сказати «Комп'ютер може практично все!». Якщо вам необхідно планово запускати комп'ютер для виконання будь-яких завдань, ознайомтеся з програмою Auto-Power-on-Shut-down.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Auto-Power-on-Shut-down.
Інструкція
1
Як часто вам доводилося вставати вранці, щоб включити комп'ютер, приміром, для початку скачування, а потім знову лягати. Тепер цього не треба робити, за вас все зробить дана програма. Єдина умова - правильна настройка. Щоб завантажити утиліту перейдіть на офіційний сайт програми за адресою в інтернеті http://lifsoft.com і натисніть кнопку Download. Вкажіть місце збереження на жорсткому диску і натисніть клавішу Enter.
2
На останньому етапі установки поставте відмітку напроти пункту «Запустити програму» та натисніть кнопку «Готово». Двічі клацніть по ярлику на робочому столі, щоб запустити утиліту. У головному вікні програми натисніть кнопку Evaluate (Оцінити), т.к. програма є умовно-безкоштовною. Перейдіть до вкладки Options і у вікні з списком, що випадає виберіть «російський» та натисніть кнопку «Застосувати».
3
За допомогою планувальника завдань можна не тільки активувати опцію виключення, але і включення комп'ютера по хвилинах, змусити включати різні програми, виходити в інтернет і т.д. Натисніть кнопку «Створити», введіть ім'я завдання і виберіть будь-яку опцію, задавши абсолютно будь-який час.
4
Для створення свого роду будильника необхідно поставити позначку на опції «Включити» в блоці «Дії». Трохи нижче поставте галочку на пункті «Відкрити файл» і вкажіть шлях до файлу. В якості файлу можна вибрати не тільки пісню улюбленого виконавця, а також запис голосу півня або який-небудь відеокліп.
5
Потім виставте час і дні, в які буде спрацьовувати дана функція. Для кожної події можна призначити свою мелодію, а також виведений на екран текст, наприклад, «Сьогодні твій День народження!» Або «А чи пам'ятаєш ти про іспит?».
6
Якщо у вас не найпотужніший комп'ютер, рекомендується розділити завдання з запуском комп'ютера і програванням музичного треку. Як завдання можна призначити запуск менеджера закачувань, щоб він завершив скачування необхідної інформації, тому шум вентиляторів системного блоку багатьом не дає заснути.