Як міняти рульову тягу. Як стяти тяги на жигулі.

Причин для заміни рульової тяги може бути декілька. Одна з них - знос кульових пальців рульових тяг. А якщо збільшений зазор між гайкою і упором рульової рейки, то, можливо, доведеться повністю замінити рейку.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - кернер;
  • - кусачки;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Розглянемо заміну рульової тяги на прикладі автомобіля «Ока». Для роботи знадобиться звичайний в цих випадках набір інструментів: гайкові ключі, кернер, кусачки і викрутка. Спочатку послабте контргайку зовнішнього наконечника рульової тяги і відверніть наконечник рульової тяги, подумки рахуючи і запам'ятовуючи кількість оборотів, що буде необхідно при установці наконечника.
2
Після цього відверніть контргайку наконечника і зніміть хомути з зовнішнього та внутрішнього посадочних обідків захисного чохла. Обережно подденьте і зніміть внутрішній ободок чохла з картера рульової тяги. Тепер можна зняти захисний чохол і розібрати буртик контргайки кульової опори за допомогою ключа, вставленого до упору між торцем картера і контргайкою.
3
На наступному етапі ослабте контргайку і затяжку і скрутіть кульову з рейки рульового механізму. Таким чином, тяга від'єднана, і ви можете зняти кульову опору.
4
Наступним вашим дією буде вилучення з отвору в рейці упору тяги і підтискної пружини. Як правило, отвір в рейці та інші демонтовані деталі покриті старою мастилом і шаром бруду і їх обов'язково слід почистити. Після ретельного огляду замініть зношені деталі - кульові опори, упори тяги або пошкоджений захисний чохол. Змастіть отвір в рейці і кульову опору змазкою, після чого можете встановити в отвір рейки пружинку і упор рульової тяги таким чином, щоб сферична частина була назовні.
5
Кульову опору слід встановити і загорнути, щоб не було люфту, і щоб і тяга вільно рухалася в опорі. Залишилося зовсім небагато - затягнути контргайку, закерніть буртик, встановити захисний чохол і зафіксувати його новими хомутами. Роботу можете вважати закінченою після установки захисного чохла і фіксації його новими хомутами, перевірки щільності прилягання обідків чохла і установки зовнішнього наконечника тяги.