Як надягати пов'язку. Як надягати на голову пов'язку.

Пов'язка для волосся - аксесуар не лише модний, але і вельми практичний. Вона утримує пишне волосся, зігріває в холоду, а в разі потреби допомагає швидко замаскувати на занадто вдалу зачіску. Головне - вибрати із запропонованого в магазинах різноманіття варіант, який підходить саме вам, і навчитися правильно надягати обновку.
Інструкція
1
Якщо вас цікавить тепла пов'язка, вибирайте модель з хутра (штучного або натурального), обов'язково на підкладці. М'якою зимою така річ цілком замінить традиційну шапку і збереже в недоторканності вашу зачіску. Хутряну пов'язку зручно носити, повністю закривши нею вуха і випустивши волосся зверху. Зупиніть вибір на моделі, сужающейся на потилиці - в ній вам буде зручніше.
2
Широкі в'язані пов'язки з рельєфним візерунком носять поверх зачіски, так само як і шапки. В'язаний ободок можна зрушити на потилицю, випустивши чубок або ж, навпаки, прибрати чубок всередину.
3
Моделі з тонкого трикотажу спробуйте скласти вдвічі або згорнути в джгут. Надіньте їх на довге розпущене волосся, і вийде образ в стилі 70-х років. Можна скомбінувати кілька пов'язок різного кольору, наприклад, білу і червону або синю і блакитну.
4
Непоганий і інший варіант носіння таких пов'язок. Розправте їх у всю ширину, надіньте, прибравши під тканину чубок з чола. Волосся випустіть поверх трикотажного обідка, залиште їх розпущеним або зберіть у високий хвіст. Вийшла стилізація під 60-і роки. Для створення такого образу найкраще підходять пов'язки монохромних кольорів - наприклад, чорні і білі. Їх також можна носити разом, надівши одну поверх іншої так, щоб обидва кольори були видні.
5
Пов'язки відмінно комбінуються з капюшонами. Така пара не тільки ефектно виглядає, але і відмінно зігріває. До того ж капюшон, накинутий поверх тканинного обідка, не ковзає по волоссю і не спадає. Підберіть контрастні або гармонійно поєднуються кольору - від правильного вибору залежить гармонійність вашого образу.
6
Пов'язку можна прикрасити - наприклад, приколів збоку одну або декілька декоративних шпильок. Для створення образу в стилі ретро зберіть тканину на лобі і заколіть ефектною брошкою. Ну а для вечірнього виходу скомбінуйте оксамитову або атласну модель з крупною ланцюжком або ниткою бус. Намиста можна акуратно пришити до тканини або перевити ними пов'язку у вигляді джгута.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RuttVawECaI
Корисна порада
Вибираючи пов'язку, переконайтеся, що вона не сповзає і не тисне на голову. Якщо розмір вам не підходить, ви не будете відчувати себе комфортно.