Як відкрити ПДФ формат.

Pdf - це популярний, і в той же час універсальний формат електронних документів. В файлах цього формату можуть міститися не тільки текстові фрагменти, але також і мультимедійні об'єкти. Сьогодні застосування pdf досить широко: скановані сторінки журналів, книг і т.д.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Reader.
Інструкція
1
Для створення файлу такого формату використовуються спеціальні програми, які конвертують завантажену графіку, текстові блоки в один контейнер з розширенням pdf. Сьогодні на ринку продуктів продуктів є багато рішень, але пальму першості за собою тримає компанія Adobe та її продукт Adobe Reader.
2
Для завантаження цього продукту перейдіть за наступним посиланням http://get.adobe.com/reader/otherversions і заповніть 3 порожніх поля з випадають списками: select an operating system, select a language і select a version. Потім натисніть кнопку Download. Зверніть увагу, що для російськомовного населення немає версій для операційних систем Linux.
3
Для початку установки запустіть скопійований з офіційного сайту файл з розширенням exe. Дотримуйтеся порад майстра установки: вкажіть каталог, куди слід розмістити файли програми, і натисніть кнопку «Встановити». Після установки дану програму можна запустити з робочого столу, двічі клікнувши по значку програми, або відкрити сам файл, він повинен автоматично запустити саму програму.
4
При першому запуску програми перед вами з'явиться вікно з текстом ліцензійної угоди, натисніть кнопку «Приймаю», якщо ви згодні її використовувати - оскільки для цих цілей ви її і встановлювали.
5
Варто відзначити, що елементи програми вбудовуються в браузер - тепер ви легко зможете переглядати файли формату pdf. При скачуванні файлів з інтернету у відкривається вікні браузера з варіантами завантаження повинен з'явиться пункт «Відкрити за допомогою Adobe Reader».
6
Електронні документи цього формату можуть складатися з сканованих фотографій або розпізнаних сторінок. При перегляді документа, що складається з картинок, виділити текст документа стає неможливим, чого не скажеш про розпізнаної версії. Для виділення текстового фрагмента скористайтеся інструментом «Текст», натисніть правою кнопкою миші на виділеному фрагменті і натисніть кнопку "Копіювати".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qpl7rfA73YE