Як відіпрати плями від машинного масла. Як почистити в салоні машини від плям машинного масла.

Машинне масло може мати синтетичний, мінеральний і частково синтетичний склад, але незмінно залишає на одязі стійкі плями, якщо робота проводилась неакуратно. Щоб видалити складні плями, можна використовувати будь-які склади, здатні розчинити жирну плівку.
Вам знадобиться
  • - засоби, призначені для видалення жирних плям;
  • - губка;
  • - ватяний диск.
Інструкція
1
Перед пранням обробіть місця забруднень спреєм, призначеним для видалення плям від машинного масла в салоні автомобіля. Його ви можете купити в магазині, що торгує товарами для автолюбителів. Для застосування ознайомтеся з інструкцією від виробника і проведіть видалення плям згідно з рекомендаціями. Спрей моментально видаляє навіть застарілі забруднення, і ви без праці відіпрати речі після його використання.
2
Якщо ви тільки що посадили пляма, і воно не встигло глибоко вбратися в тканину, то нанесіть на нього засіб, призначений для миття посуду, залиште на ніч, виперіть виріб в пральній машині.
3
Мило під торговою назвою «Антіпятін» призначене для видалення складних плям. Це засіб чудово справляється з жирними плямами від будь-якої олії, в тому числі і машинного. Для використання змочіть тканину теплою водою, рясно нанесіть засіб, залиште на 30 хвилин, виперіть виріб в пральній машині з СМС.
4
Замість зазначених коштів можете скористатися будь-якими розчинниками, які мають властивість знежирювати. Для цього підійде ацетон, бензин, гас, уайт-спірит, розчинник 646 і навіть рідина для зняття лаку на основі ацетону. Для використання рясно обробіть пляма за допомогою губки для миття посуду, залиште на 30 хвилин для розчинення жиру, виперіть виріб звичайним способом.
5
Також видалити машинне масло можна за допомогою засобу для виведення плям. Якщо ви проводите видалення на кольорових тканинах, то використовуйте засіб для виведення плям, розроблений для виведення плям з кольорових виробів, на білій тканині - для білих виробів. Для використання ознайомтеся з інструкцією і проведіть видалення машинного масла відповідно до рекомендацій від виробника. Деякі плямовивідники можна додавати в пральну машину при пранні.
6
Для видалення машинного масла з шовку, вовни, ацетату, оксамиту використовуйте суміш з рівних частин нашатирного спирту і скипидару або скипидару і денатурованого спирту. Для використання ретельно протріть місця забруднень кілька разів, постійно змінюючи ватний диск, виперіть звичайним способом, призначеним для прання виробів з даної тканини.