Як вставити картинку збоку від тексту. Як в ворде зробити щоб текст збоку картинки.

Зазвичай при вставці зображення в текстовий документ або в документ гіпертекстового формату текст навколо картинки «роз'їжджається» - від нижнього правого краю відходить одна строчка, а все інше простір на висоту картинки залишається незаповненим. Це відбувається від того, що для зображення не заданий параметр центрування. Змінити ситуацію легко і в текстовому редакторі і в редакторі html-коду.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Word і завантажте в нього потрібний текст, якщо відрегулювати положення картинки треба в документі цього формату. Якщо зображення ще не вставлено в текст, то встановіть курсор введення в потрібну позицію і перейдіть на вкладку «Вставка» меню текстового редактора. В групі команд «Ілюстрації» поміщена піктограма «Малюнок» - клацніть по ній, потім у вікні, знайдіть потрібне зображення і натисніть кнопку «Вставити».
2
Клацніть картинку в тексті документа правою кнопкою миші і в контекстному меню розкрийте розділ «Обтікання текстом» (це можна зробити натисканням клавіші «М»). Деякі з поміщених в цей розділ варіантів центрування дозволяють виставити картинку в потрібну вам позицію. Наводячи курсор на кожен рядок меню, ви будете бачити, як саме зміниться положення зображення в тексті, якщо ви оберете цей пункт. Клацніть, наприклад, рядок «По контуру».
3
Перетягніть мишкою картинку до лівого або правого краю сторінки і на цьому операція буде завершена. Збережіть документ.
4
Якщо треба вставити картинку в html-документ, то задати обтікання її текстом можна, наприклад, за допомогою атрибута align тега img. З мінімально достатнім для нормального відображення картинки набором атрибутів цей тег можна записати так: Тут в єдиному атрибуті src вказано назву файлу, що містить потрібне зображення (image.png"). Щоб задати обтікання зображення текстом справа, додайте атрибут align із значенням left: Якщо потрібно, щоб текст обтікав картинку зліва, то значення left замініть на right.
5
Якщо у вас є можливість користуватися редактором html-сторінок, в якому передбачений візуальний режим, то самостійно редагувати код і додавати в теги потрібні атрибути не обов'язково. В цьому випадку можна клацнути картинку, а потім натиснути кнопку вставки зображення на панелі з керуючими кнопками редактора. У вікні, повинен бути випадає з варіантами центрування зображення - Виберіть потрібну вам рядок (left або right), а потім збережіть відредаговану сторінку.