Як зробити заколку. бант -заколка зшити.

Красива оригінальна шпилька не тільки збере волосся і облагородить зачіску. Вона здатна допомогти вам повністю перетворитися, постати перед оточуючими в новому вигляді. Але покупні хороші заколки часто дуже дороги, та й оригінальними їх назвати можна лише з натяжкою, ну який оригінальності можна вимагати від серійного продукту. А ось шпилька, виготовлена власними руками, буде існувати в єдиному екземплярі і повністю відповідати вашим смакам і вимогам.
Інструкція
1
Саморобна шпилька - більше, ніж просто аксесуар для волосся, її можна зробити спеціально до вихідного сукні чи костюму, створивши гармонує ансамбль. Тому не викидайте шматочки тканини, що залишилися після пошиття вироби, а якщо плаття було куплено в магазині, то для виготовлення заколки можна використовувати додається до нього клаптик. Фасон майбутньої заколки дуже залежить від фасону одягу. Може це буде квітка, а може строга пряма шпилька у колір сукні. Ваш смак та фантазія самі підкажуть правильну форму. Коли декоративна частина заколки буде готова, її можна приклеїти до металевій основі.
2
Якщо ви займалися колись бісероплетінням, то корисно буде згадати старі навички. Саморобні заколки з бісеру або намистин стануть стильним і оригінальним прикрасою. Обтягнута шкірою шпилька вже сама по собі виглядає дуже стильно, а якщо до неї приклеїти пір'я і нанизані на шнурок дерев'яні намистини, шпилька перетвориться в дуже модне украшеніе.Еслі ви привезли і відпустки сувеніри у вигляді невеликих каменів і черепашок, то з них може вийти непогана шпилька у морському стилі. Головне вибрати хорошу основу і надійний клей.
3
Для повсякденного використання можна взяти витягнутий шматок вподобаної тканини, зшити з нього трубу, з'єднати її в кільце, пропустивши всередині звичайну гумку. Такі саморобні гумки можуть бути як невеликими, так і дуже пишними - все залежить від взятої для них тканини і від її кількості. Добре буде виглядати шпилька-бант, зроблена своїми руками. Якщо бант призначений для маленької дівчинки, то його можна зробити яскравим і об'ємним. Краще, якщо для банта ви візьмете два контрастні кольори, наприклад яскравий атлас і ніжний гіпюр. Пов'язавши обидва шматка тканини бантом, зшийте міцним швом його середину і прикрасьте його намистинами. Наприклад, однією великою в обрамленні маленьких. Такий бант сподобається дівчинці більше магазинного і неодмінно стане предметом заздрості подружок.
Заколка в жіночих волоссі не тільки утримує волосся, але і може служити прикрасою. Зараз на прилавках магазинів можна зустріти велике різноманіття самих різних заколок від дизайнерського ексклюзиву до китайського ширвжитку. Але ж можна зробити красиву заколку і своїми руками, тим більше що це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Три нешироких стрічечки різного кольору по 60 см, голки і нитка, клей (найкраще момент), одна невелика пуговка або стрази, одна автоматична шпилька або невеликий зажим для волосся.
Інструкція
1
Вам із стрічок необхідно приготувати по 12 заготовок кожного кольору. Довжина заготовок зі стрічок - 3, 4 і 5 см. Пелюсток складається з трьох шарів. Кожна стрічка розташовується поверх попередньої і повинна бути на 1 см. Довші. Все стрічечки відміряються, розрізаються. До уваги береться 3 різних кольори: зелений, червоний і жовтий. Зелений розташовується всередині червоного, а червоний усередині жовтого.
2
Отже, складіть спочатку вже готові заготовки навпіл уздовж, потім ще раз поперек. З заготовок зберіть пелюстка. Стрічечки з'єднуються в пелюстка за допомогою нитки з голкою. Так крок за кроком збираються і інші пелюстки, після чого зшиваються.
3
Коли всі пелюстки будуть зшиті між собою, затягніть нитку в центрі і закріпіть її. Вам залишається приклеїти клеєм стрази або гудзик в центр квітки і склеїти квітка і заколку .
Зверніть увагу
Якщо ви майструєте заколку з дітьми, простежте, щоб клей не потрапив малюкам на руки і тим більше в слизові оболонки.
Корисна порада
Ви можете обв'язати однотонної стрічечкою верх шпильки або приклеїти стрази. Також ви можете зробити зовсім маленькі квітки з меншою кількістю пелюсток. Тоді у вас вийде справжня клумба. Ще можна використовувати велику намистину в якості серединки квітки. Так само вона може поєднуватися з стрічкою, якою ви обмотали заколку; Квіточка потрібно зшивати міцно. Необхідно припекти краю стрічки або змастити клеєм, щоб надалі стрічечки НЕ розтріпалося.