Як вибирати стереосистему.

Гарна акустична система - мрія кожного меломана. Але далеко не всі знають про те, що вибирати стереосистему необхідно з можливостей пристрою, до якого ви будете її підключати, і розмірів приміщення, де вона буде встановлена.
Інструкція
1
Почніть з вибору розміру акустичної системи та її сумарної потужності. Пам'ятайте про те, що не варто купувати занадто потужну стереосистему і встановлювати її в невелику кімнату. Звук буде сильно спотворюватися, і ви отримаєте гучне звучання, а не чисте. Варто врахувати, що для середньої квартири цілком достатньо буде сумарної потужності 60-70 Ватт.
2
Виберіть тип компоновки динаміків. Якщо ви підключаєте акустичну систему до комп'ютера, то краще придбати комплект 2.0. Він являє собою два порівняно великих блоку, на яких розташовуються динаміки. Для DVD-плеєра переважніше підключення системи 5.1, що складається з п'яти невеликих сателітів і одного сабвуфера. Можливість розмістити колонки в потрібних точках приміщень забезпечить якісне звучання.
3
Подумайте над кількістю «смуг» акустичної системи, якщо ви вирішили використовувати комплект 2.0. Двухполосні колонки забезпечують середнє якості звучання, роблячи акцент на низькі частоти. Зазвичай це бюджетна акустика. Не варто купувати дорогі двухполосні системи. Користі від цього мало.
4
Багатосмугові акустичні системи дозволяють більш детально розподілити канали. Зазвичай вони складаються з 2-3 низькочастотних і 1-2 високочастотних динаміків. Таким чином досягається висока якість звуку. При використанні акустики в домашніх умовах краще нехтувати потужністю колонок, зробивши акцент на якість звучання. Природно, переважніше вибирати багатосмугові системи.
5
Зверніть увагу на матеріал, їх якого виготовлений корпус стереосистеми. Практика показує, що пластикові поверхні сильно спотворюють сигнал. Краще придбати колонки, корпус яких виготовлений з деревини. Любителям сучасної клубної музики та її похідних варто звернути увагу на частотний діапазон. Причому важливий саме верхня межа відтворення.