Як обчислити квадрат числа. Як вичесліть число в квадраті.

«Квадратом» числа зазвичай називають результат математичної операції зведення цього числа в другу ступінь, тобто одноразового множення його на саме себе. З точки зору геометрії результат цієї операції можна уявити як площа квадрата (геометричної фігури) зі стороною, довжина якої дорівнює вихідному числу. Очевидно, саме ця обставина лежало в основі виникнення такої назви операції піднесення в другу ступінь.
Інструкція
1
Згадайте таблицю множення, якщо під рукою немає ніяких допоміжних обчислювальних інструментів, але є необхідність обчислити квадрат будь-якого числа. Якщо зробити це вдасться, то помножте в розумі чи на папері (в стовпчик) цікавить вас число на саме себе. Цей спосіб обчислення в наш час вже, мабуть, можна зарахувати до розряду інтелектуальних розваг або гімнастики для розуму, оскільки його не можна назвати ні найшвидшим, ні найпростішим.
2
Скористайтеся пошуковою системою Google або Nigma, якщо обчислювальних засобів в вашому розпорядженні немає, але є доступ в інтернет. Немає необхідності що-небудь розшукувати в цих пошуковиках - вони самі є калькуляторами. Просто введіть відповідний запит і отримаєте вже порахований результат. Наприклад, щоб дізнатися значення зведеного в квадрат числа 5,47 відправте на сервер пошукової системи запит 5,47 * 5,47, або 5,47 ^ 2, або «5,47 в квадраті» - у кожному випадку пошуковик покаже вам правильну відповідь (29,9209).
3
Запустіть програму, що імітує звичайний калькулятор, якщо описані в попередніх двох кроках способи чомусь недоступні. Ця програма є частиною стандартного набору додатків, встановлюваних разом з операційною системою. В ОС Windows будь-якої версії відкрити її можна за допомогою стандартного діалогу запуску програм, що викликається на екран одночасним натисканням клавіш Win і R. В єдиному полі цього діалогу наберіть calc і натисніть клавішу Enter.
4
Введіть число, квадрат якого треба вирахувати - просто наберіть його на клавіатурі або поклацати по відповідним кнопкам інтерфейсу калькулятора. Потім введіть команду множення - натисніть на клавіатурі клавішу з зірочкою або клацніть по такій же кнопці в інтерфейсі. Вводити вдруге число не потрібно, просто натисніть клавішу Enter і калькулятор покаже результат множення числа на саме себе.