Як записувати треки в навігатор.

Запис треків в навігатор увазі під собою функцію збереження пройденого вами шляху від однієї точки маршруту до іншої. Це підтримується далеко не кожним навігатором.
Вам знадобиться
  • - навігатор з функцією запису треків.
Інструкція
1
Придбайте пристрій навігації з функцією запису треків, якщо такого у вас не було раніше. Увімкніть його і відзначте на карті початок і кінцеву точку призначення маршруту. Виберіть режим створення власного треку і включіть запис.
2
Після закінчення маршруту виконайте збереження треку в файл. Зверніть увагу, що дана функція також доступна для деяких програм навігації, які ви можете завантажити в свій телефон, однак, вони зустрічаються вкрай рідко, і її рідше вони бувають в стандартних програмах навігаторів.
3
Якщо ви хочете записати трек в навігатор телефону, скачайте спеціальну програму, яка забезпечить підтримку даної функції. Зверніть увагу, що програм навігації дуже багато, вибирайте серед них ті, які відповідають вимогам до настановних файлів програми і розширенню екрану вашого телефону.
4
Якщо у вашому навігаторі немає функції запису треку, і ви не хочете купувати новий, змініть програму прошивки. Найкраще це робити після закінчення терміну гарантії на пристрій. Довірте перепрошивання фахівцям спеціальних сервісних центрів, оскільки ви можете просто пошкодити ваш пристрій. Також ви можете виконати це самостійно за наявності у вас відповідного досвіду і навичок.
5
Придбайте спеціальний прошивальний кабель для вашого пристрою, скачайте програму перепрошивки. Найкраще завантажуйте ту, під якою більше позитивних відгуків. Також ви можете знайти програми прошивки на спеціалізованих форумах і торрентах.
6
Там же ви можете знайти поради й інформацію про процес перепрошивки вашого навігаційного приладу. Якщо ви не робили цього раніше, не ризикуйте вашим навігаторів і довірте перепрошивку професіоналам. Після цього запис треку буде доступна для більшості з моделей пристроїв.
Корисна порада
Виконуйте копіювання треків на ваш комп'ютер, вони можуть стати в нагоді вам надалі.
Запис треків в домашній або професійної студії звукозапису - один з найважливіших і потрібних кроків у роботі музичного проекту, будь то сольний виконавець, ансамбль (група) або одинак-композитор. У будь-якому випадку запис ділиться на кілька етапів, послідовність яких професіонали порушувати не рекомендують.
Інструкція
1
Першим ділом записується партія ударних інструментів. Розташувавши мікрофони біля кожного барабана, підключіть їх до підсилювача. До динаміку приставте ще один мікрофон, підключений до комп'ютера. Натисніть кнопку запису в звуковому редакторі при включеному метрономі (темп повинен бути налаштований). Ви або музикант почнете виконання партії на установці.
2
Наступний етап - запис баса. Як правило, ця партія доручається бас-гітарі і складається з нескладних за ритмом і мелодиці ходів, тривалості в ній не бувають занадто короткими. Повторювані елементи краще не грати двічі, а копіювати і вставляти у відповідні місця.
3
Далі може йти ритм-гітара (якщо присутній в партитурі). Як і інші інструменти, вона грає під метроном.
4
Потім записуються по одному інструменти, які виконують подголосочного партії. Їх має бути небагато, щоб не перекривати інші шари музики. Вони можуть грати по черзі, щоб урізноманітнити тембрами музичну тканину.
5
В останню чергу записуються солирующие інструменти: голос, соло-гітара та інше. Вони повинні рельєфно виділятися на тлі підголосків, баса і акордів.
6
Після запису починається етап відомості. Прибираються шуми, вичищається фальш в нотах, регулюється гучність, додаються ефекти.