Як змінити колір субтитрів. Як змінювати відеозапис.

Для зміни параметрів субтитрів є безліч програм. Ваше завдання тут зводиться тільки лише до вибору тієї. Що буде найбільш зручна для вас. Зверніть увагу, що колір субтитрів не обов'язково міняти в спеціальній програмі .ви можете налаштувати його прямо в програвачі.
Вам знадобиться
  • - програма для редагування субтитрів;
  • - програвач відеозаписів.
Інструкція
1
Скачайте програму для зміни налаштувань субтитрів. Ви можете вибрати програму, ввівши запит в пошуковик у вашому браузері, після чого він видасть вам список посилань на потрібне вам програмне забезпечення. Виберіть серед них те, яке найбільш підходить вам. Майже всі вони працюють за однаковим принципом. Одна з найбільш популярних програм серед користувачів Aegisub, яка володіє розширеним функціональному в редагуванні і створенні субтитрів до відеозаписів. Завантажити її ви можете з блогу розробників http://www.aegisub.org/.
2
Після завантаження програми встановіть її на ваш комп'ютер. Уважно ознайомтеся з інтерфейсом і відкрийте файл з вашими субтитрами, колір яких ви хочете змінити. Зверніть увагу, що якщо ви користуєтеся програмою Aegisub, то вам необхідні мінімальні знання англійської мови для виконання операції з ними.
3
Відкрийте файл з вашими субтитрами за допомогою меню програми. У функціях редагування змініть їх колір на ваш розсуд. Зверніть увагу, що ви також можете змінити шрифт, розмір, нахил, додати опції підкреслення і так далі. Збережіть виконані зміни.
4
Змініть колір субтитрів у програвачі, в якому зазвичай переглядаєте відеозапису. Зазвичай дана настройка знаходиться в параметрах відтворення або зовнішнього вигляду. Тут ви можете також змінити їх положення на екрані, змінити масштаб або прибрати зовсім.
5
Ви також можете з'єднати субтитри з відеозаписом, зробивши з них єдиний файл. Це робиться за допомогою звичайних програм для роботи з субтитрами. Змініть колір шрифту титрів, нахил, розмір і так далі і виберіть режим з'єднання субтитрів з відеозаписом. Після цього їх не можна буде редагувати, і колір неможливо буде поміняти на інший.
Корисна порада
Для того щоб викласти відеозапис в інтернет з кінцевим варіантом субтитрів, з'єднайте їх з фільмом.