Як налаштувати всевидюче око. в icq програму зі "всевидячим.

Для перегляду інформації про тих, хто переглядав ваш профіль, а також цікавився даними вашого облікового запису або номера icq, рекомендується скористатися спеціальним доповненням програми QIP - "Всевидяче око".
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення QIP будь-якої версії.
Інструкція
1
Програми компанії QIP одні з небагатьох, які дозволяють бути невидимими в мережі, переглядати чужі профілі «без слідів» і бачити тих, хто переглядав ваш профіль. Для цього достатньо встановити будь-яку версію програми, а «всевидюче око» буде включено за замовчуванням.
2
Завантажити icq-клієнт можна за наступним посиланням http://qip.ru/download, якщо у вас його ще немає. На сторінці завантаження виберіть потрібну версію і натисніть на посилання EXE. Установка цієї програми не відрізняється від більшості їй подібних.
3
Запустіть клієнт, натиснувши на значок програми, що знаходиться на робочому столі або панелі завдань. У вікні, введіть свої дані для входу: uin (номер icq) і пароль. У головному вікні програми (список контактів) натисніть кнопку із зображенням гайкового ключа і викрутки або натисніть на кнопку меню і виберіть пункт «Налаштування».
4
У вікні налаштування клієнта перейдіть до вкладки «Облікові записи», натисніть кнопку «Налаштувати» навпроти вашого icq-номера. У вікні, перейдіть до вкладки «Всевидяче око». У правій частині вікна ви зможете спостерігати номери тих користувачів, які цікавилися вашим профілем. Якщо ви встановили програму тільки що, у вікні цього доповнення не буде записів.
5
Варто відзначити, що під «всевидючому оці» відображаються тільки перегляди вашого номера, коли ви були в мережі. Той час, коли ви не в мережі, відстежити неможливо, тому дані зберігаються на сервері ICQ, доступ до якого завжди закритий.
6
Цікава особливість нових версій QIP, починаючи з версії 2010 - відображення інструментом тих, хто писав вам повідомлення, але так і не зміг його відправити з яких-небудь причин. Також став доступний перегляд дій, які вчинили користувачі інших маловідомих клієнтів. Якщо опція «всевидющого ока» вам не потрібна, поставте відмітку напроти пункту «Відключити око».
Функція всевидющого ока дозволяє користувачеві ICQ бачити, хто і які сервісні пакети посилав на ваш uin, поки вас не було. Налаштувань у всевидючого ока немає, так що власникові «аськи» доступно лише відключення або включення функції.
Вам знадобиться
  • Підключений до інтернету комп'ютер
  • Встановлений QIP
  • Власний номер "аськи"
Інструкція
1
Щоб дістатися до всевидющого ока в QIP, знайдіть на панелі клієнта значок QIP і клацніть по ньому.
2
У меню, знайдіть опцію «Налаштування». Ця опція присутня у всіх версіях клієнта.
3
У налаштуваннях QIP шукайте рядок «Всевидяче око». Пам'ятайте, за замовчуванням функція відключена. Тому при перевстановлення клієнта вам доведеться Око активізувати заново. Щоб її включити, користувачеві потрібно зняти галочку, яка стоїть на пункті «Відключити око».
4
У деяких версіях QIP користувачеві доводиться проробляти трохи інший шлях. Наприклад, в QIP Infium до всевидячим оку можна дістатися таким чином: настройки - облікові записи - ICQ - налаштувати (маються на увазі налаштування даної вашої учеткі) - всевидюче око.
Зверніть увагу
Всевидяче око не дає можливості фіксувати перегляди вашої особистої інформації, відображеної в даних користувача, тому що інформація про користувача міститься на сервері, і ICQ-клієнт просто не може знати про перегляд даних: сервісні пакети до нього просто не надходять. У Jimm всевидюче око присутня не в усіх версіях.Еслі ви бачите, що якийсь користувач запитував про вас інформацію неймовірну кількість разів за добу, не лякайтеся, за вами не стежать і статусів ваших не читають. Просто "аьска" користувача робить автоматичні запити до всіх, що містяться в списку uin-ам.
Корисна порада
За допомогою функції "Всевидяче око" ви можете побачити: - хто і коли додав вас в свій контакт-лист; - хто запитував ваш статус; - який користувач намагався відправити вам повідомлення; - прохання про авторизації; - інші сервісні пакети від користувачів «аськи», яких у вашому листі контактів нет.Просматрівать дії користувачів щодо облікового запису можна у вікні, розташованим нижче опції включення і відключення всевидющого ока.