Як налаштувати переадресацію на один номер.

Якщо ви активуєте послугу під назвою «Переадресація», то зможете завжди бути на зв'язку навіть у тому випадку, якщо ваш мобільний телефон буде відключений. Вам знадобиться лише перевести всі дзвінки на інший телефонний номер (неважливо, на міський чи на мобільний).
Інструкція
1
Клієнтам мережі «МТС» надається декілька видів переадресації. Підключити будь-який з них можливо через відправку USSD-запитів. Для установки абсолютної переадресації використовуйте номер ** 21 * номер телефону #, а для її відключення - ## 67 #. Якщо ж ви захочете встановити переадресацію тільки на той час, поки ваш телефон буде зайнятий, наберіть на клавіатурі мобільного USSD-номер ** 67 * номер телефону #. Даний вид послуги можна деактивувати по вже вказаним номером ## 67 #. Для підключення послуги на той час, поки мобільний пристрій буде знаходитися поза зоною дії мережі, скористайтеся командою ** 62 * номер телефону #. Для відміни цього виду послуги наберіть номер ## 62 #, а для відключення самої переадресації - ## 002 #.
2
Для установки будь-якого з перерахованих видів переадресації абоненти мережі «МТС» можуть скористатися номером Контактного центру 8-800-333-0890 або однієї з систем самообслуговування (наприклад, «Мобільним Помічником», «СМС-Помічником» або «Інтернет -Помощніком »). За підключення послуги з рахунку буде списана сума в розмірі 30-ти рублів, абонентська плата за використання переадресації не стягується.
3
В «Білайні» для активації послуги знадобиться відправити спеціальний запит. Якщо вам знадобиться повна переадресація, тоді відправляйте USSD-запит номер ** 21 * номер телефону #. Для установки переадресації, включається при зайнятому телефоні, використовуйте номер ** 67 * номер телефону #. Для деактивації послуги оператор надає абонентам короткий номер ## 67 #.
4
Для того щоб підключити послугу «Переадресація» в «Мегафоні», необхідно зателефонувати з мобільного телефону на номер Абонентської служби 0500 або з міського телефону за номером 5077777. Дані номера знадобляться вам, коли ви захочете відключити переадресацію. Для активації клієнти компанії можуть використовувати і спеціальний USSD-запит ** код послуги переадресації * номер телефону #. Необхідний код послуги ви завжди зможете знайти на офіційному сайті «Мегафон». Якщо захочете повністю відмовитися від подальшого використання послуги, відправте запит на номер ## 002 #.