Як очистити контейнер для відпрацьованого чорнила Canon.

Контейнер для відпрацьованого чорнила перед заповненням підлягає чищенні в обов'язковому порядку. Це необхідний етап перезаправлення картриджа будь-якого принтера, оскільки залишки тонера безпосередньо впливають на якість друку.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - м'яка безворсової тканина.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню. Зверніть увагу, що перш, ніж ви дійдете до контейнера, вам доведеться розібрати картридж повністю, а він містить кілька складових елементів, багато з яких дуже дрібні, і їх легко втратити. Тому краще всього застелите поверхню світлою тканиною, витягніть картридж Canon з вашого друкувального пристрою і уважно огляньте його.
2
Знайдіть збоку елементи кріплення, що втримують кришки картриджа. Відкрутіть їх, а потім і всі інші, по черзі знімаючи елементи картриджа. Зверніть особливу увагу на пружину, акуратно зніміть її і покладіть на видне місце, щоб не втратити. Будьте уважні, тонер, який використовується для друку, містить небезпечні для життя і здоров'я речовини, тому не допускайте його потрапляння в очі та дихальні шляхи.
3
Очистіть контейнер від залишків тонера за допомогою злегка вологої тканини. Витріть його сухою безворсовой серветкою. Виконайте те ж саме в обов'язковому порядку і для інших складових вашого картриджа. Кращим варіантом буде продути кожну деталь за допомогою фена, проте, попередньо переконайтеся, що в ньому є режим подачі холодного повітря. Виконуйте цей пункт тільки тоді, коли позбудетеся від залишків тонера за допомогою вологої тканини, оскільки чорнило можуть потрапити вам в очі або в дихальні шляхи.
4
Переконайтеся в тому, що тонера в контейнері і на інших частинах картриджа не залишилося. Засипте чорнило в контейнер, не повністю, а десь на 10 відсотків менше, ніж треба. Це пов'язано з тим, що повністю він не витрачається, а попросту осідає на деталях картриджа, після чого якість друку помітно погіршується.
5
Зберіть ваш картридж в зворотному порядку, злегка потрясіть його з боку в бік і вставте в принтер або МФУ. Виконайте друк пробних сторінок. Іноді перші 10 можуть вийти з розлученнями або білими смугами.
Корисна порада
Ви також можете використовувати фен для очищення контейнера від залишків тонера.
Коли ваш принтер видає повідомлення, що у нього заповнений контейнер для чорнила, і треба звернутися в сервіс центр для заміни - найкраще так і зробити. Хоча часто трапляється, що цей контейнер може бути і не заповнений, просто так вирішила система діагностики апарату, на підставі сигналу від лічильника віддрукованих сторінок. У цьому випадку міняти нічого не треба, достатньо програмних дій з принтером.
Інструкція
1
Встановіть точно модель вашого принтера. Вона зазвичай написана на самому апараті - або з лицьової частини, або на спеціальній наклейці на задній стороні пристрою. Нехай це буде Canon IP 2200.
2
Скачайте спеціальну сервісну програму для роботи з вашою моделлю. Точна відповідність дуже важливо - як мінімум, неправильна програма не виконає свого завдання, як максимум - принтер вийде з ладу. Для цього в будь-якому пошуковому сервісі наберіть «Скачати сервісну програму скидання лічильника Canon ip 2200». Назва принтера вставляєте своє, зрозуміло. Коли знайдете потрібну версію програми для обслуговування вашої техніки, скачайте її. Зазвичай такі кошти викладаються в заархівованому вигляді. Розархівуйте завантажену сервісну програму в будь-який зручний місце на комп'ютері.
3
Наступна дія - увійти в сервісний режим апарату. У кожного принтера різна послідовність дій для входу в сервісний режим, і від її тонкощів дуже залежить результат. Тому кращим варіантом буде в тому ж пошуковику набрати «Сервісний режим Canon IP 2200», перші ж посилання вкажуть вам потрібну послідовність дій.
4
Отже, ви запустили режим обслуговування в принтері, тепер підключіть його в будь-який USB-порт комп'ютера. Активуйте файл сервісної програми, зазвичай це єдиний файл, який можна запустити з папки з утилітою обнулення лічильника. Відкриється вікно, в правому верхньому кутку якого вкажіть порт USB, до якого підключений принтер. Якщо все зроблено правильно - зі списку ви виберете єдиний варіант.
5
Натисніть кнопку «Device ID» в лівій частині вікна програми, так можна перевірити правильність упізнання вашого пристрою.
6
Проставте галочку навпроти мітки «EEPROM Clear», це поле знаходиться під областю вибору USB-порту, це потрібно якраз для скидання лічильника, а значить, для вирішення проблеми з принтером. Натисніть по черзі кнопки «Test Pattern» 1 і 3, попередньо вставте папір в принтер. Апарат віддрукує тестову сторінку з інформацією про його використання. Можна закривати програму-прошивку і користуватися принтером.
Корисна порада
Якщо ж після цього повідомлення про помилку не зникло, значить, доведеться звернутися в сервісний центр для фізичної заміни контейнера.