Як поміняти IP-адреса. Як поміняти ip.

Найчастіше доступ до деяких ресурсів інтернету заблокований для користувачів з певними IP-адресами. Щоб відновити його, досить просто поміняти присвоєний вам адресу на інший.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача ПК.
Інструкція
1
Відкрийте папку з вашими мережевими підключеннями. Для цього клацніть по меню «Пуск» і виберіть пункт меню «Підключення, далі відкрийте всі наявні мережеві підключення. Відкрийте властивості поточного (ні в якому разі не плутайте з «Станом»), перейдіть на вкладку мережу і внизу побачите невелику таблицю компонентів. Клацніть на властивостях протоколу інтернету, виділивши його за допомогою лівої кнопки миші.
2
У вікні поставте відмітку прапорцем на пункті використання певного IP-адреси. Введіть його вручну і застосуйте зміни. Будьте уважні, даний спосіб не є надійним і може викликати несправності в роботі інтернету.
3
Ви також можете змінити IP-адресу вашого комп'ютера, виконавши перепідключення, для цього клацніть по значку інтернет-з'єднання в поле трея і виберіть пункт «Відключити». Найкраще виконайте також відключення по локальній мережі. Для цього відкрийте список підключень і за допомогою контекстного меню роз'єднаєте підключення.
4
Витягніть провід з вашої мережевої карти. Зачекайте кілька хвилин, а найкраще, перезавантажте ваш комп'ютер. Після цього вставте провід назад у порт підключення мережевої карти, виконайте підключення по локальній мережі і перевірте, скидів чи час підключення і показник трафіку.
5
Для цього подивіться властивості. Якщо пішов новий відлік, значить вам, швидше за все, привласнили новий IP-адресу. Даний спосіб зручний для тих, у кого налаштований динамічний IP, тобто для більшості користувачів інтернету.
6
Якщо у вас статичний IP, скачайте будь-яку зручну програму для використання проксі-серверів. Встановіть її, знайдіть при її допомозі сервера, отсейте діючі на даний момент і використовуйте один з них як маску мережі для входу на недоступний вам ресурс.
Корисна порада
Використовуйте проксі-сервера.