Як поміняти свічки на "Фольксвагені Пассат".

Заміна свічок запалювання на автомобілях "Фольксваген Пассат" потрібно при планових технічних обслуговувань і при виході свічок з ладу. При заміні деталей застосовуйте тільки рекомендовані концерном "Фольксваген" свічки запалювання для конкретного двигуна. Звертайте увагу на кількість електродів, краплинне число і здатність не створювати радіоперешкоди.
Вам знадобиться
  • - нові свічки;
  • - свічковий ключ.
Інструкція
1
Для зняття і установки свічок запалювання завжди використовуйте спеціалізований свічковий ключ. Перед виконанням робіт дочекайтеся остигання свічок і очистіть щіткою простір навколо них
2
Для заміни свічок на всіх двигунах відгвинтите гвинти або звільніть скоби і зніміть верхній кожух силового агрегату. Високовольтні дроти промаркируйте маркером або кольоровий ізолентою і зніміть наконечники цих проводів зі свічок запалювання. Нові свічки очистіть щіткою або стисненим повітрям. Старі свічки вигвинчуйте з використанням свічкового ключа
3
Знявши старі свічки, зверніть увагу на колір робочої частини ізолятора. Якщо носова частина ізолятора чиста і біла, без будь-якого нальоту, значить, паливна суміш збіднена. Відрегулюйте склад суміші або замініть свічку.
4
Побачивши чорний наліт на ізоляторі свічки, знайте, що паливна суміш надмірно збагачена. Маслянистість нальоту характеризує зношеність двигуна і необхідність його капітального ремонту. Ідеальний стан паливної суміші і хороший стан двигуна характеризує світло-коричневий наліт.
5
Перевірте міжелектродний зазор свічок запалювання. Його невідповідність технічним вимогам призводить до зниження ефективності роботи двигуна. Для цієї перевірки використовуйте дротяні шаблони або щупи. При необхідності проведіть коректування зазору підгином бокового електрода. Ніколи не підгинайте центральний електрод щоб уникнути поломки ізолятора.
6
При підгинанні бічних електродів завжди використовуйте спеціалізований інструмент. Перед установкою нових свічок запалювання переконайтеся, що різьбова частина цих деталей чиста і не пошкоджена. Після установки нових свічок затягніть їх свічним ключем з дотриманням потрібного моменту затяжки. Слідкуйте, щоб не допустити перекосів при установці. Для полегшення операції надіньте на свічку відрізок гумового шланга і встановіть її в свічковий канал. Підключіть до них високовольтні дроти.
Свічки запалювання підлягають заміні при плановому технічному обслуговуванні і при різних несправностях, які вимагають установки нових свічок. При правильному функціонуванні свічок і двигун працюватиме більш ефективно.
Інструкція
1
Заглушите двигун і вийміть ключ із замка запалювання. Почекайте деякий час, щоб дати мотору охолонути. Після цього відкрийте капот і відключіть провід від «мінуса» акумулятора. Візьміть в руки викрутку і з її допомогою відкрутіть чотири гвинти, які кріплять верхній кожух двигуна.
2
За допомогою пише інструменту проведіть маркування високовольтних проводів, яка стане в нагоді при подальшій збірці. Після цього зніміть наконечники даних проводів зі свічок запалювання і проведіть чистку свічок. Для цього використовуйте щітку, стиснене повітря або звичайний пилосос. Дана процедуру необхідна для того, щоб виключити потрапляння бруду, пилу в циліндри після того, як зі своїх гнізд будуть витягнуті свічки.
3
За допомогою спеціального ключа свічки виверніть самі свічки і уважно огляньте їх. Для нормальної свічки характерний коричневий колір електродів і ізолятора. Наявність відкладень кіптяви свідчить про те, що ви використовуєте занадто насичену паливну суміш, а масло - про те, що воно легко проходить через втулки клапанів або кільця. Це загрожує утрудненим пуском двигуна і його нестійкою роботою.
4
Тріщини або відколи на ізоляторі - це свідчення того, що пошкоджений поршень, а різні відкладення світлої форми - кажуть про низьку якість бензину, а також про необхідність заміни маслоз'ємних ковпачків. Пам'ятайте, що якщо у вас є можливість, то проведіть заміну таких свічок. Якщо ні, то ретельно почистіть і використовуйте повторно.
5
Перед установкою перевірте цілісність ниток різьблення і акуратно почніть вкручувати свічки в свої штатні місця. Слідкуйте за тим, щоб не допустити перекосу під час даного процесу. Остаточно затягніть свічки за допомогою свічкового ключа. Пам'ятайте, що рекомендований момент затяжки - 25 Н * м.